Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dostęp do plików WIN 7 z poziomu xp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 d3eeex

d3eeex

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 05 2011 - 13:41

Jak pierwszy miałem zainstalowany system WIN7 (dysk C:) , teraz zainstalowałem Win XP (dysk E:). Aby ruszył mi windows xp muszę przełącząc tryb na IDE.
Mam taki problem że w momencie użytkowania windowsa xp nie mogę wejść we wszystkie pliki z dysku C: ( wyskakuje odmowa dostępu). Nie mogę się dostać np. do moich dokumentów czy też do plików z pulpitu.

Kolejnym problemem jest to że jak odpalam np. firefoxa (który jest był zainstalowany na dysku C: w win7) nie widze zakładek oraz zainstalowanych wtyczek, tak samo jest z konfiguracją wszystkich programów.
Da radę jakoś to zrobić by wczytywało bez problemu z ustawieniami jakie były w win7 ?

Zastanawia mnie czemu też nie ma stanu wstrzymania w windows XP, jest po prostu jak by wyłączona ta funkcja ( bo jest przeźroczysta i nie da się kliknąć), da rade jakoś to włączyc bo zależy mi na tym trybie.

http://thepiratebay.org/torrent/6394866/Microsoft.Windows.XP.SP3.Professional.May.2011 - tego windowsa pobierałem.

  • 0

#2 FOR

FOR

    Prezes

  • 168 postów

Napisano 27 05 2011 - 19:59

Hmm, a czy twój system jest przypadkiem oryginalny ? Z tego co czytam, myślę iż jest to wersja piracka...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych