Skocz do zawartości


Domel_ck

Rejestracja: 23 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 08 02 2009 10:38
-----

Moje posty

W temacie: Klawiatura - problem

04 02 2009 - 23:17

Dzis nie moglem zalaczyc kompa z 10 razy bo kontrolki od klawiatury sie nie zaswiecily, wiec wpialem zamiast bezprzewodowej stara zwykla klawiature i tez komp sie nie wlaczal, znaczy komputer pracowal ale nic nei widac bylo na ekranie i nic sie nie dalo zrobic, wiec znowu przepialem na bezprzewodowa i po 3 wylaczeniu kompa, kolejnym juz wypieciu i wpieciu wyjscia komputer sie wreszcie wlaczyl. Mam nowiutki bdb komputer, ale na starym dzialo sie to samo, tyle ze jak nie zalapalo klawiatury to komp sie wlaczal ale myszka strasznie skakala...
oskar93 - A co do tego kiedy nie lapie, to wszystko jest ok jesli kontrolki odrazu sie zaswieca przy wlaczeniu kompa (czyt. w momencie nacisniecia "power"), jesli odrazu sie nei zaswieca to juz jest lipa... nie wiem moze to jest cos z tym "nadajnikiem" do laczenia bezprzewodowo, moze jakos on nie zawsze lapie ?

W temacie: Zlozenie Komputera

09 01 2009 - 13:31

Zaktualizowalem wlasnie bios do wersji 1.6, to rozwiaze problem ?

W temacie: Zlozenie Komputera

06 01 2009 - 22:39

http://www.msi-polska.pl/index.php?func=downloadindex , jest tutaj opcja ze samo wszystko aktualizuje na plycie glownej, zaryzykowac, czy lepiej probowac robic to recznie ?

W temacie: Zlozenie Komputera

06 01 2009 - 20:51

Spokojnie panowie, nie chce wywolywac klotni na forum ^_^ dzieki za pomoc, faktycznie nie mam tej opcji w biosie, czyli trzeba zaktualizowac ;)

W temacie: Zlozenie Komputera

06 01 2009 - 19:34

Mozna troszke jasniej ^_^ ?