Skocz do zawartości


Dodo_14

Rejestracja: 29 gru 2007
OFFLINE Ostatnio: 01 08 2009 08:46
****-

Moje tematy

Straż miejska jak ZOMO ?

01 08 2009 - 08:45

Witam, chciałem się z wami podzielić materiałem, na który się wczoraj napotkałem, przeglądając YouTube.
Straż Miejska ZOMO
Bardzo mnie ta sprawa zbulwersowała, ponieważ straż miejska zrobiła z tej sytuacji jaką globalną awanturę.. czy po prostu nie mogła powiedzieć temu sprzedawcy a żeby przeniósł swój towar w inne miejsce ? albo żeby się wyniósł. To zamiast tego użyli wobec niego siły, oraz skonfiskowali mu truskawki. Rozumiem rozpacz tego handlarza, ponieważ jak tam wspomina tak zarabia na chleb, oraz ma rodzinę na utrzymaniu. Według mnie Straż miejska zachowała się jak ZOMO, za kogo oni się uważają? kolejną bulwersująca sprawą są obywatele, zamiast zainterweniować (jak kilka osób widocznych na filmiku) woleli kraść truskawki. W Polsce tylko Wykształciuchy się liczą, normalny pracownik jest uważany za margines, Państwo nie liczy się z jego zdaniem. Za niedługo to się zmieni, i to właśnie ci zwykli robotnicy bedą zarabiać kokosy a cała "elita" będzie na bezrobociu, bo przecież ktoś musi wykonywać normalne zawody jak : Murarz, malarz, itd.. prawda?

Program do przyspieszenia PC

22 07 2009 - 15:52

Witam, zamierzam sobie kupić ten programik za 1zł ale nie wiem czy jest tak skuteczny jak piszą. Może mieliście z nim styczność ? znalazłem go na tej stronie.

Program