Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry tani telfonik który bez ładowania wytrzyma naprawdę długo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patryk(:-)

Patryk(:-)

    Początkujący

  • 94 postów

Napisano 18 10 2008 - 09:01

Witam !
Mam nokię N80, ale jak dla mnie bateria trzyma zdecydowanie za krótko. Przy intensywnym użytkowaniu ciężko aby wytrzymała 2 dni. Jestem ciekaw jaki telefon może wytrzymać dużo dłużej i na dodatek jest w przystępnej cenie (do 200zł). Ze starszych modeli bardzo podoba mi się NOKIA 6310i (która znakomicie utrzymuje swoją cene) oraz NOKIA 6210 (miałem już kiedyś taki telefon i byłem z niego bardzo zadowolony. Ile mogą wytrzymać (tak realnie) takie nokie ?
Nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam tutaj:

1. W mojej noki n80 często gdy chce otworzyć jakiś plik wyskakuje mi komunikat "brak ogólnej pamięci zamknij niektóre aplikacje i spróbuj ponownie", sprawdzam co mam otwarte przytrzymując klawisz menu to tylko wyskakuje mi tryb gotowości. Nie wiem co jest tego powodem.
2. Jeśli ktoś wie skąd zupełnie za darmo można pobrać dobrą latarkę do mojej noki to proszę o link. Chodzi mi o taką latarkę która świeci flashem a nie wyświetlaczem.

Proszę o pomoc ! Z góry dziękuję !

  • 0

#2 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 18 10 2008 - 10:06

Do 200zł to tylko 6310i z dobrą baterią.

Nokia 3110Clasic też dobrze trzyma bateria , mój brat ja posiada i trzyma mu do tygodnia.

  • 0

#3 SpecGSM

SpecGSM

    user

  • 404 postów

Napisano 18 10 2008 - 13:02

Proszę bardzo mój kultowy telefonik, bateria trzyma 2 tygodnie - http://www.swistak.pl/aukcje/3968594,Nokia...ietlaczem-.html
  • 0

#4 ThomasG

ThomasG

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 21 10 2008 - 16:43

N6310i to dobre foniki kiedyś sam nią miałem i trzymała super nie dawno kupiłem http://otido.pl/product_info.php?cPath=719...oducts_id=99752 jako fon do rozmów i się też dobrze sprawdza

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych