Skocz do zawartości


Demurral

Rejestracja: 18 mar 2011
OFFLINE Ostatnio: 17 09 2013 13:09
-----

Moje tematy

Laptop do 3000 zł

16 09 2013 - 13:40

Witam.

 

Zanim zaczną się posty, mówiące abym przeczytał tysiąc innych tematów z dosłownie tym samym tytułem - egoistycznie powiem, że być może mam inne wymagania, a do zakupu laptopa podchodzę bardzo poważnie, więc zależy mi na znalezieniu czegoś tak doskonałego dla mnie, jak to tylko możliwe w tym przedziale. Bardzo proszę o wyrozumiałość. 

 

Nie przeciągając tego dłużej - czego wymagam od laptopa?

 

Już za jakieś dwa tygodnie zaczynam studia, nowe miasto, masa kilometrów od mojego miejsca zamieszkania, więc laptop będzie moim głównym i jedynym komputerem, a co za tym idzie chcąc, nie chcąc, musi być "uniwersalny", jednak jest kilka rzeczy, na których zależy mi szczególnie:

 

- wytrzymałość baterii; niby banał, jednak jest to niezbędne,

 

- konkretny ekran; w miarę możliwości oczywiście, jednak jestem troszkę kinomaniakiem, więc jest to dla mnie istotny element,

 

- sprzęt umożliwiający grę w najnowsze produkcje; co tu dużo mówić, zawsze lubiłem sobie pograć, więc chciałbym, żeby laptop mi to umożliwiał,

 

- niezawodność; brzmi może banalnie i wiem, że nie da się tego "obiecać", jednak obecnie bez komputera czuję się jak bez ręki, dlatego chcę, żeby ten mój wyśniony laptop był tak niezniszczalny, jak to tylko możliwe. ;)

 

 

Jeśli tylko ktoś z Was, drodzy forumowicze, ma jakieś pytania dodatkowe - bardzo chętnie odpowiem.

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i wszelkie odpowiedzi,

Demurral.