Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dell XPS 13 i5 2467M - bateria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 milo88

milo88

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 05 2012 - 21:07

Witam, już prawie się zdecydowałem na zakup XPS 13 z i5ką. Mam tylko pytanie o czas pracy na baterii - producent? lub sklep (sprzedawca) twierdzi że wytrzyma do 9 godzin na baterii. Może ma ktoś i jest w stanie podać przybliżony czas pracy z wi-fi, officem i Internetem?

  • 0

#2 Luxura_pl

Luxura_pl

    Początkujący

  • 40 postów

Napisano 14 05 2012 - 15:45

Na pewno nie wytrzyma 9 godzin pracy,można zapomnieć. Daje mu maks 2-3 godziny w zależności od tego czy będziesz na nim pracował,oglądał fillm czy też przeglądał neta. To moje zdanie na ten temat,zobaczymy czy podzielają je pozostali forumowcze.


#3 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 15 05 2012 - 11:56

@Luxura zaczynasz mnie irytować.

Na nieocenionym źródle informacji Notebookcheck ten laptop z i7 na pokładzie przy włączonym lanie może wytrzymać ok 5 godzin. Generalnie 13 zostały stworzone do długiej pracy i 9 godzin przy wyłączonym wifi - pracy office etc. jest realną liczbą. Mój laptop co prawda nie jest demonem prędkości, ale spokojnie potrafi pracować 8 godzin na baterii tylko(przy wifi jest to ok. 4-5h).
  • 0

#4 IcyDock_comgalata

IcyDock_comgalata

    Początkujący

  • 45 postów

Napisano 26 05 2012 - 21:04

Nei ma powodu sie irytować,ponieważ w praktyce nie wygląda to tak kolorowo. Mówimy tutaj o 9 godzinach parcy a,ale przy absolutnym minimum. Czyli praktcyznei nic na nim nie robiąc. Wiem,ze zostały stworzone z myślą o długim czasie parcy baterii,ale takie wymagania pociągaja za soba koszty energii i tego nie da się ukryć. Nie twierdzę,że jest to nierealne,ale raczej przy bardzo ograniczonych funkcjach jak sam słusznie zauważyłeś.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: laptop Dell opinie o Dell DELL XPS



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych