Skocz do zawartości


Deler

Rejestracja: 19 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 15 05 2009 10:17
-----

Moje tematy

Program Skalujacy Kwadrat pomocy

15 05 2009 - 10:15

Potrzebuje napisac program skalujacy kwadrat mogl by to ktos zrobic?? Jestem calkiem zielony z tego kwadrat mogl by byc skalowany za pomoca dwoch przyciskow prosze o pomoc i najlepiej przyklad albo napisanie takiego programu ;D Z gory thx

Problem z orange fredom

29 04 2009 - 13:38

Witam mam taki problem normalnie jak gram w metina przez neta to mnie nie wywala ;p Ale gdy nie gram w metina i zaczne cos sciagac i wlacze naprzyklad fife 09 po kilku minutach rozlacza mi neta czytalem ze to moze byc wina sterownikow posiadam jak najnowsze ciagle sciagam nowe do grfiki i plyty glownej jakie tylko wyjda ;p pomocy irytuje mnie to bo kiedy sciagam nie moge grac ;p o co w tym chodzi;/

Problem Z Dyskiem Sata

21 04 2009 - 12:19

Witam mam problem podlaczam dysk sata w komputerze nastepnie bootuje z plyty systemowej i po wczytaniu plikow systemowych wyskakuje komunikat ze nie wykryto zadnego urzadzenia i nosnika danych aby zainstalowac sterowniki dostarczone przez prducenta lub innej firmy SATA IDE RAID
Ja naciskam enter i kontynuuje instalacje dalej po wybraniu partycji tego dysku wybieram jej formatowanie a nastepnie po sformatowaniu instalator kopiuje pliki po kopiowaniu plikow instalacyjnych naciskam zeby komputer sie zrestartowal nie czekajca 15 sec a potem czekam az instalatro przejdzie do kolejnego kroku jednak nie idzie bo instalator startuje od nowa prosze o pomoc moja plyta glowna to Gigabyte GA-K8NE
Prosze o pomoc