Skocz do zawartości


DeathKnight

Rejestracja: 03 kwi 2010
OFFLINE Ostatnio: 14 04 2010 12:14
-----

Moje tematy

Logitech Z-5500 Warto?

06 04 2010 - 22:36

Witam uskubalem sianko na głosniki jak w temacie Logitech Z-5500 tyle ze wole sie dowiedziec czy warto inwestowac w ten zestaw zy naprawde jest on taki uga buga super:) jak mówią nie którzy i czy naprawde jest mało co awaryjny :whistling: kto sie moze wypowiedziec?

Głośniki Do Asus Xonar DX

05 04 2010 - 11:50

Witam nie dawno zakupiłem karte Asus Xonar DX teraz Mam Zamiar Kupic Głośniki 5.1 mam nanie 600-700zł,jako piersze w oko wpadły mi creative G 500 Pro Gamer Ze Wzgledu ze słucham dużo muzyki jak i gram to ich moc mi sie przyda lecz słyszałem o ich awaryjności ale naczytalem sieduzo dobrych opini ale tez słyszałem o geniusach seri 600 lecz jest mi ta firma nie znana a creative to znana firma chcial bym uslyszec opini expertów :whistling:

Asus Xonar DX/XD Jakie Głosniki

03 04 2010 - 14:14

Witam Posiadam Zestaw Głósników robiony wlasno ręcznie Subwoofer i kolumny robilem wlasno recznie subek alphard 200 wat podlocxzony pod wzmacniacz kina domowego i dwie kolumny ogólem 2.1 mialem zawsze zwykla dzwękuwke z asus p5n32-sli ale postanowilem kupic Asus xonar DX i tu jest problem poniewaz dzwiek super ale basy jakeis dziwne tak ja kby subek pukał przy kazdym basie takie pukniecie mam wiem glosniki do kitu wiec co byscie mi polecili fajnego mocnego do muzyki i gry cos na poziomie creative g500 pro gamer tyle ze ten pro gamer podobn osie szybko psuje i mam dylemat Logitech z-5500 czy zaryzykowac na owiele tansze creative pro gamer

[mod]Kolego, radzę stosować się do zasad ortograficznych i interpunkcyjnych-wyedytuj posty, jeżeli nie chcesz dostać warna[/mod]