Skocz do zawartości


Darxo

Rejestracja: 25 sie 2010
OFFLINE Ostatnio: 27 08 2010 23:06
-----

Moje tematy

Wyskakujące reklamy - firefox

25 08 2010 - 11:24

Witam od dłuższego czasu mam problem z Mozilla i innymi przeglądarkami a mianowicie chodzi o to, że
gdzie bym nie wszedł prawie na każdej stronie wyskakuje mi reklama http://your-review.net/a/adframe.php
próbowałem się tego jakoś pozbyć ale nic nie pomaga zainstalowałem Adblock Plus dodatek do Mozilli
który blokuje reklamy ale niestety nic to nie dało, w opcjach w Mozilli mam zaznaczone
"Zablokuj wyskakujące okna" również nic to nie daje, ale to nie wszytko nie mogę się zalogować
na niektórych stronach wpisuje login i hasło i klikam zaloguj i nic się nie dzieje i tak jest na wielu
stronach i jeszcze jeden problem który mnie irytuje gdy zaloguje się na swoją pocztę na O2.pl
(bo jakoś tam mogę się zalogować nie wiem czemu)i wchodzę w wiadomości i kliknę żeby ją odczytać nic się nie dzieje
muszę otworzyć tę wiadomość w nowej karcie i dopiero widzę treść wiadomości i niestety gdy jestem
zalogowany na poczcie O2.pl to nie mogę się z niej wylogować muszę poprostu zamknąć przeglądarkę.
Te problemy mam już od dłuższego czasu i nie mogę sobie z nimi jakoś poradzić, robiłem nawet formata
i nic to nie dało.

Wiem że trochę się rozpisałem ale bardzo bym prosił o pomoc.