Skocz do zawartości


Zdjęcie

Darmowe Gadżety i próbki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Annna

Annna

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 26 12 2007 - 20:04

Znalazłam super bazę adresów- można dostać z neta różne drobiazgi za darmo, z tego co wiem trzeba się tylko zarejestrować. http://free.amciu.com

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 26 12 2007 - 22:30

Bardzo ciekawa strona... Zobaczymy ile rzeczy można od nich dostać bez żadnych konsekwencji ;)

  • 0

#3 tyranka

tyranka

    Początkujący

  • 145 postów

Napisano 26 12 2007 - 23:16

Wierzyc sie nie chce ze obecnie mozna cos za darmo dostac, no ale zajzre skoro mowicie ;)
  • 0

#4 oskar93

oskar93

    Banned

  • 678 postów

Napisano 26 12 2007 - 23:30

Juz to widze. Przysla mi jakas rzecz "mejd in czajna" zapewne uszkodzona, potem masa spam'u ale nie elektronicznego do domciu bedzie przychodzic, reklamy, "promocje", konkursy itd. LOL ;)
  • 0

#5 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:25

pewnie za przesyłkę się płaci
  • 0

#6 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:37

Lepiej płacić za samą przesyłkę niż za przesyłkę i towar :D
  • 0

#7 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:55

nawet nie sprawdzałem jakie tam mają "gratisy" ale na pewno lepiej coś sobie kupić co oni tam mają i za to zapłacić, niż zamówić jakieś [beeep] i zapłacić jeszcze 20zł za przesyłkę.
  • 0

#8 irene_

irene_

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 31 12 2007 - 01:15

Znalazłam super bazę adresów- można dostać z neta różne drobiazgi za darmo, z tego co wiem trzeba się tylko zarejestrować.

Niezła reklama... Co znaczy "z tego co wiem"? Rejestrowałaś się czy tylko wiesz, że "gdzieś dzwoni"...
Ja wychodzę z założenia, że jak coś polecam to najpierw to sama sprawdzam!
  • 0

#9 czarnoglowa

czarnoglowa

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 04 08 2010 - 09:45

Za to się nic nie płaci. To nie ten serwis wysyła. Tam są tylko linki skąd można zamówić. Ja osobiście tego serwisu nie polecam. Gadżety zamawia się zazwyczaj na 2 sposoby, albo na stronie jest formularz do zamówienia, albo wysyła się maila z prośbą. Na tamtej stronie nie sprawdzają czy akcje rozdawania są już zakończone, czyli te rzeczy które można zamówić przez formularz. W efekcie czego na stronie nie działa większość linków. Poza tym dodają te same informacje po kilka razy, a potem się chwalą, że mają kilka tysięcy linków (z czego aktualnych może z 50), co z tego skoro mają bałagan i powielane informacje, np. Informacje na temat perfum Hugo Boss, to chyba z 5 razy widziałam :blink: Jak mam się przez to przegrzebywać to wolę sobie darować i skorzystać z bardziej profesjonalnych serwisów tego typu. :)

A teraz innej beczki xD
Dostałam ostatnio darmowe gadżety z Play za to że kupiłam doładowanie. Nie wiem czy jest to tylko za doładowania od jakiejś kwoty czy dla każdej kwoty. Ja kupowałam za 50 zł. Dostałam smycz i długopis, ale nie mogę znaleźć tego długopisu, więc na zdjęciu pokazuję tylko smycz.
Dołączona grafika
  • 0

#10 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 04 08 2010 - 10:20

Rejestracja jest już zamknięta więc lipa,w pewnym serwisie wygrałem koszulkę+smycz jak przyjdzie to założę odpowiedni temat.



// po co bawicie się w archeologie ?

Użytkownik jackass edytował ten post 04 08 2010 - 10:32

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych