Skocz do zawartości


DanielKeczup

Rejestracja: 03 mar 2014
OFFLINE Ostatnio: 17 04 2014 08:57
-----

Moje tematy

Laptop do 1600-1700 zł NOWY - obowiązkowo

10 03 2014 - 18:38

Cześć Wszystkim !
      Poszukuję nowego laptopa. Musi być nowy bo to ma być prezent. Cena z wysyłką to 1700 taki totalny MAX ! Prezent na dla 15 latka.

Moje wymagania są takie

Nowy
Bez windowsa - bo mam nowego na płycie WINDOWS 7
Do pogrania oczywiście - w cs"a, Call of duty, jakieś herosy, w Pesa jakiegoś, jakąś Fifkę
15,6 cala
Dysk twardy - nie musi być duży. 500GB to już totalny max,
Żeby ciężki nie był
Bateria - no żeby tak godzinki tylko nie trzymała.
Jak to dla chłopaka w tym wieku ( 15 lat ).
Do pogrania, zadanie zrobić, internet itp.
WIFI oczywiście bo router w domu mam

i w sumie tyle

Wymagania nie są nie wiadomo jakie, ale do gier na 100% bo dzieciak lubi sobie pograć. Ale też nie gra w nie wiadomo jakie nowe gry itp


Cena max 1700 zł. Na pewno da rady coś fajnego w takim budżecie zakupić :)!



CO myślicie o tym poniżej ? Warto czy może macie coś lepszego ???

Dobre wykonanie, MATOWA matryca i obudowa, pełny i3 i karta dedykowana 720M od Nvidii:

http://allegro.pl/lenovo-b590-i3-3110m-4gb-500gb-gt720-59383514-i4031655715.html

Dzięki chłopaki i liczę na was :)!

 


Złożenie Nowego Komputera Stacjonarnego

03 03 2014 - 13:48

Cześć wszystkim !

Założyłem tutaj konto bo mi kolega powiedział, że znajdę tutaj pomoc w złożeniu komputera stacjonarnego. Nie znam się na tym kompletnie NIC. Z zawodu jestem Hydraulikiem więc o komputerze wiem tyle ile sprawdzę pocztę i Fejsa oraz pogram. Zwracam się z prośbą o złożenie komputera stacjonarnego do grania itp. Kwota jaką mogę przeznaczyć to jest 1500-1600 zł + 50 zł plus minus.

Komputer oczywiście musi być NOWY - może być składany, bo to ma być prezent dla kogośSmile.

Komputer bez windowsa 7 - gdyż posiadam 2 oryginalne na płycie więc mi windows nie jest potrzebny.

Także komputer stacjonarny, nowy, bez windowsa, do pogrania w gierki.

Gierki takie standardowe nie wiadomo co: Counter Strike, Call Of Duty, Fifa, GTA no standardowe gry do pogrania

Dysk 500 GB starczy, więcej nie potrzeba. Stacja dyskietek mi nie potrzebna, ale nagrywarką DVD by się przydała.

Złożycie coś panowie ?

Wiem, że kwota nie jest nie wiadomo jaka, no ale za te 1500-1600 + 50 zł plus minus na pewno da rade coś nowego i wartego uwagi złożyć.

Dziękuję wszystkim z Góry za pomoc i zaangażowanie.