Skocz do zawartości


DanBK

Rejestracja: 30 sty 2007
OFFLINE Ostatnio: 09 08 2012 03:24
***--

Moje posty

W temacie: Problem z LiveBox, zrywanie połączenia.

24 05 2012 - 01:40

Albo smierć naturalna liveboxa albo kabel lanowy jakieś spięcia robi. Wpierw sprawdz kabel. Potem sugerując się zrywaniem wi-fi (o ile w zasięgu jesteś cały czas) można się pokusić o stwierdzenie że router zdycha.

W temacie: windows 7 połączenie wifi brak połaczenia z internetem

24 05 2012 - 01:36

A pingnij tego swojego DNSa który jest pobierany i brame z routera. O! A odlączałeś i podłączałeś sprzet z prądu?

W temacie: Przy 2 urządzeniach sieć wolno działa

24 05 2012 - 01:30

A ja mam pytanie. Przez przypadek nie masz poustawianych gdzieś takich samych adresów na WAN? Może pakiety same nie wiedzą gdzie iść. Osobiście pierwsze co, to bym w konfiguracji szukał.
Btw... jeśli chcesz spłodzić dziecko to przystopuj z tym antenami :E

W temacie: Mała sieć wi-fi 700m

24 05 2012 - 01:24

A proszę powiedz mi jak ta Twoja sieć z której masz sięc wygląda. Masz tube i co? Kable koncentryczny schodzi no komputera w karty bezprzewodowej? Czy może masz acess pionta i dopiero lan do komputera od niego?
Taką kombinacje jak chcesz zrobić można zamknąć juz w kwotach 150zl

Sorry że tak póżno pisze, staram się reaktywować na forum :E

W temacie: Bluescreen po instalacji Windows 7

21 05 2012 - 01:55

Jakiś czas temu instalowałem 7 na komputerze który miał wcześniej XP, smigał elegancko, żadnych problemów ponoć z nim nie było.
Zainstalowałem 7 i zaczeły się krzaki, dziwne BSoD i ni jak nie dało się pracować. Coś mnie tgneło żeby temperature posprawdzać po tym jak komputer zaczą się krzaczyć i restartować w momentach ładowania systemu.
GPU 110C. Pasta pomogła i przedmuchanie radiatora. Przypominam że na XP wcześniej smigał i kopiowałem z niego pare godzin pliki. Szczerze mówią przypadek dziwny i nie wiem czemu 7 generowało większe obciążenie grafiki ale pomyslałem że warto doświadczeniem się podzielić, a nóż masz to samo. Dlatego wcześniej napisałem że kochany GeForce bo spędziłem nad nim ładnych pare godzin rwąc włosy z głowy :)

Usz skleroza... a na zintegrowanej to może tylko monitor Ci się wyłącza a komputer mieli swoje pliki tak że tego nie widzisz. Czasem tak mam że potrafi sobie pomielić pare minut instalując aktualizacjie w tle.