Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy gra zadziała? - NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lunaticxo

lunaticxo

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 12 2012 - 20:40

Witam, jestem dziewczyną i jestem kompletnie zielona w sprawach sprzętu komputerowego. Posiadam laptopa toshiba satellite a350-216, który ma już trochę i chciałabym dowiedzieć się czy gra o następujących wymaganiach technicznych będzie na nim działać :

OS: Windows Vista / Windows 7 (enhanced for 64-bit OS)
Processor: 2.4 GHz quad core or better
Memory: 4 GB system RAM
Hard Disk Space: 3 GB
Video Card: DirectX 9 compatible with 768 MB video RAM or better (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
Sound: Windows compatible sound card

Dla mnie to tylko dziwne znaczki i nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi więc byłabym wdzięczna za wszelką pomoc Dołączona grafika

  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 18 12 2012 - 20:48

A jakie podzespoły ma ta Toshiba ? Bo nie każdy ten sam model może mieć to samo co ty posiadasz.
Znalazłem jakąś Toshibe która ma na pokładzie procesor C2D T6400 2.0GHz, 4GB ram i grafikę HD3470M.
Więc kompletnie to się nie pokrywa z wymaganiami tej gry - no może jedynie ilość ram ale to najmniejsze znaczenie.

te wymagania to maksymalne czy minimalne ? Bo jeśli minimalne to gra mimo że się może uruchomić będzie niegrywalna - pokaz slajdów.

  • 0

#3 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 19 12 2012 - 11:05

Ledwo co się gra uruchomi. Ten notebook to się już nadaje do internetu / prac biurowych / filmów.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych