Skocz do zawartości


Zdjęcie

Człowiek Drzewo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dodo_14

Dodo_14

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 12 01 2008 - 19:58

Indonezyjski rybak od lat cierpi na niespotykane schorzenie dermatologiczne, wygląda jakby z jego rąk i nóg wyrastały potężne korzenie. "Człowiek drzewo" ma szansę na wyleczenie dzięki amerykańskiemu lekarzowi, który twierdzi, że zdiagnozował jego chorobę.

http://wiadomosci.wp.pl/gid,9424157,kat,30...ml?ticaid=152ac <------ Link ze zdjęciami

Dla mnie ta choroba jest okropna jak wy uważanie ?

  • 0

#2 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 12 01 2008 - 20:04

ma człowiek strasznego pecha, ale nie nałeży się nad nim rozczulać tylko jakoś mu pomóc :lol:

  • 0

#3 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 12 01 2008 - 20:19

Yahoo jak mamy mu pomóc? nie jesteśmy lekarzami (przynajmniej ja) :lol: My na to już nic nie poradzimy. Ja na jego miejscu wolałabym umrzec niz tak życ.
  • 0

#4 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 12 01 2008 - 20:49

trzeba go wydać za mąż za paprotkę
  • 0

#5 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 13 01 2008 - 13:07

Zaszalałeś... Bardzo śmieszny (czyt. żenujący) tekst. Najlepiej, jakbyś sam znalazł się na miejscu tego człowieka.
  • 0

#6 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 13 01 2008 - 15:37

Znam, kiedyś czytałem na Paranormalne...Szkoda chłopa :lol:
  • 0

#7 -ewulek-

-ewulek-

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 13 01 2008 - 20:00

Cos strasznego , jak człowiek widzi i czyta o ludziach cierpiących na rózne straszne choroby to zdaje sobie sprawe jakie ma szczęście że nie musi sie zmagać z takim nieszczęściem :lol:
  • 0

#8 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 14 01 2008 - 00:19

ludzi z różnymi dziwnymi chorobami są tysiące, nie ma sie czym tak podniecać :lol:
  • 0

#9 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 14 01 2008 - 23:18

W takim razie dziękuj Bogu, że nie należysz do tych tysięcy. Chętnie pośmiałbym się z Twojego nieszczęścia... :thumbsup:
  • 0

#10 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:01

zazwyczaj i tak większość osób która "ubolewa" nad kimś takim robi to na pokaz
możecie sobie myśleć o mnie co chcecie, ale mnie to po prostu nie rusza
  • 0

#11 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:27

zazwyczaj i tak większość osób która "ubolewa" nad kimś takim robi to na pokaz
możecie sobie myśleć o mnie co chcecie, ale mnie to po prostu nie rusza


Mnie też to nie rusza, ale sie z niego nie śmieje. Spróbuj sie postawić w takiej sytuacji jakiej on teraz jest. Ja bym nikomu takiej choroby nie życzyła.

Chętnie pośmiałbym się z Twojego nieszczęścia... :banana:


I wtedy nie miałbyś co go krytykowac, skoro jestes taki sam... aczkolwiek nie jesteś.

A pozatym GURAL twoje wcześniejsze posty w tym temacie były takie życiowe, poważne. Nie zachwałes sie jak chlopak mający 14/15 lat (co przeczytałam z tematu "pokaz sie nam" ). Aż sie zdziwiłam, ze osoba w twoim wieku tak na to zareagowała. Zazwyczaj takie osoby sie z tego smieja. A ty nalezysz do tej mądrzejszej miejszości :)

  • 0

#12 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:40

ale sie z niego nie śmieje.

a ja wyglądam na kogoś kto sie tarza ze śmiechu? :banana:
jeżeli tak to odebraliście to się pomyliliście- to było zobojętnienie

  • 0

#13 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 15 01 2008 - 00:52

trzeba go wydać za mąż za paprotkę


A to tez było zobojętnienie?
Bo mi sie wydaje, ze jak juz to jest zobojetnienie. To juz predzej zobojetnienie w formie zartu. A żart to śmiech. Czyli to tak jakbyś sie z niego wyśmiewał. Masz racje - nie ma czym sie podniecać. Tylko, ze tu sie nikt nie podnieca...

A GURAL ma racje i naprawde bardzo mądrze napisał. Już sądziłam, ze osoby w takim wieku potrafia sie tylko smiać z czyjegoś nieszczęścia. Chociaż niekoniecznie w tym, ze chciałby sie pośmiać z Ciebie...
  • 0

#14 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 15 01 2008 - 01:00

To juz predzej zobojetnienie w formie zartu.

rzuciłem byle jaki tekst żebyście się za bardzo nie rozkręcili

A tak w ogóle to ide spać bo jestem zmęczony, a poza tym jutro ciężki dzień będzie. Dobranoc
  • 0

#15 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 15 01 2008 - 16:12

rzuciłem byle jaki tekst żebyście się za bardzo nie rozkręcili


Aha... ale sie nikt nie miał zamieru rozkrecać. Mnie akurat tez to nie rusza. A tak wogle to skad mamy wiedzieć, ze ten człowiek jest naprawde chory? może poprostu media szukaja sensacji...

A tak w ogóle to ide spać bo jestem zmęczony, a poza tym jutro ciężki dzień będzie. Dobranoc


Troche spóźnione, ale dobranoc :banana:
  • 0

#16 -ewulek-

-ewulek-

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 15 01 2008 - 22:50

ludzi z różnymi dziwnymi chorobami są tysiące, nie ma sie czym tak podniecać :banana:


Nie podnieca mnie czyjes nieszczęście :)

zazwyczaj i tak większość osób która "ubolewa" nad kimś takim robi to na pokaz


Mnie rusza wiele rzeczy , i nie robie tego na pokaz , zreszta co niby tym rzekomym ,, robieniem czegos na pokaz ,, miała bym osiagnąć ?
  • 0

#17 Piksel

Piksel

    Pax et Bonum...

  • 257 postów

Napisano 15 01 2008 - 23:51

Powiem wam, że jak widzę publiczne ubolewanie nad czymś to wiem, że ten gościu wogóle nikomu nie współczuje i robi to pod publikę. Dlatego też nie będę opisywał, jak bardzo zal mi tego człowieka, bl bl bla... powiem tylko, że podoba mi sie nastawienie latynosów (na latynoamerykanistę mi wygląda ten gościu) do różnych nieszczęść - zawsze z uśmiechem na twarzy jak robią mu zdjęcie, nie myśli o chorobnie, nie robi nic pod publikę - uśmiech nawet ma trup w trumnie jak robią jeszcze zbiorowe zdjęcia rodziny z babcią w ostatnich chwilach.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych