Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czesc chce zrobic jeszcze jeden


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 paragraf 26

paragraf 26

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 24 01 2008 - 21:03

chce dwa oddzielne profile młodsza siostra chciała tytlko ona ma duzo zdjec wiec jej niechce wpuscic na swój i muzyki tez dziwnej słucha...............................pozdrowienia dla Ani i jej kota :P :) :)

  • 0

#2 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 24 01 2008 - 22:14

chce dwa oddzielne profile młodsza siostra chciała tytlko ona ma duzo zdjec wiec jej niechce wpuscic na swój i muzyki tez dziwnej słucha...............................pozdrowienia dla Ani i jej kota :P :) :)



No to chyba możesz miec normalnie. Nieweim, nie znam sie za bardzo.

A te pozdro to dla mnie? z jakiej to okazji?
Jaki zaszczyt mnie kopnął :)

  • 0

#3 paragraf 26

paragraf 26

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 24 01 2008 - 23:10

tak for you :P tak poprostu :)
  • 0

#4 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 25 01 2008 - 17:34

Nie rozumiem Twojego problemu... Niech se Twoja siostra załozy nowe konto :) Przeciez mozna miec 2 na 1 kompie, bo to nie jest zalezne od IP. Mi się własnie przypomniało jak miałam problem z wejsciem do mojego, to se zarejestrowałam drugie.

Również pozdro :P

Ps. Chyba nie ten dział...
  • 0

#5 paragraf 26

paragraf 26

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 25 01 2008 - 19:12

No widzisz Ania i tu jest pies pogżebany :) ja niewie gdzie i jak założyc drugie konto i jeszcze do swojego profilu niepamietam chasła :P :) :) :) :sciana:wiec niewiem jak bym przełaczł profile.
  • 0

#6 Ania06

Ania06

    Stały użytkownik

  • 340 postów

Napisano 25 01 2008 - 19:16

gdybyś nie pamietał Hasła do swojego profilu to byś się nie zalogował, wiec byś nie napisał tego posta.

zakładasz tak samo jak pierwsze, czyli nie logujesz sie tylko rejestrujesz. Przycisk "rejestruj" masz na czerwonym górnym pasku jak tylko wejdziesz na www.forum.tweaks.pl

Wiec nieweim w czym roblem...
  • 0

#7 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 26 01 2008 - 16:09

Strzelam, że masz włączone autologin i nie pamiętasz hasła.. Wystarczy wziąć "przypomnij hasło" i wejść na swoją pocztę e-mail ;]

Nie jestem pewien czy o to ci chodziło jednak moim zdaniem zgadłem.. Jeżeli nie działa to wytłumacz nam dokładnie z jakiego powodu ;]
  • 0

#8 paragraf 26

paragraf 26

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 31 01 2008 - 15:48

Strzelam, że masz włączone autologin i nie pamiętasz hasła.. Wystarczy wziąć "przypomnij hasło" i wejść na swoją pocztę e-mail ;)

Nie jestem pewien czy o to ci chodziło jednak moim zdaniem zgadłem.. Jeżeli nie działa to wytłumacz nam dokładnie z jakiego powodu ;)




tak ziele zgadłes //piwo
i własnie jak otworze inne konto to potem mnie zapytaja o moje hasło
  • 0

#9 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 31 01 2008 - 21:07

Więc udzieliłem odpowiedzi już na to pytanie... Działa wszystko?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych