Skocz do zawartości


Czajaxi

Rejestracja: 23 gru 2008
OFFLINE Ostatnio: 25 12 2008 14:57
-----

Moje tematy

Problem z ASUS Nvidia Geforce 9600GT 1gb Ram

23 12 2008 - 18:26

Witam!

Ostatnio zakupiłem kartę Nvidia Geforce 9600Gt. Po zakupie zaczął występować pewien problem. Podczas grania w gry (Crysis, Spore, itp.) komputer się zawiesza. Po odczekaniu chwili monitor gaśnie. Za następny kawałek czasu gre wywala do windowsa i wyskakuje raport że sterownik nv4_disp.dll przestał pracować, a wszystkie opcje grafiki są ustawione na minimalne i nic nie moge zrobić. Czasem gry nei wywala do Windows tylko jest Bluescreen i komp sie resetuje. Próbowałem instalować nowe sterowniki jednak jakich bym nie zainstalował zawsze jest to samo. Patrzyłem również czy karta lub procek się nie przegrzewają, ale mają niskie temp. 35-50C, których nie przekraczają. Pisałem do Asusa ale nic mi nie pomogli. Powiedzieli że może być to wina uszkodzonej GPU. Dodam że komp nie na każdej grze się wiesza, zazwyczaj na tych potrzebujących lepszej grafy, ale np. Wszystkie COD-y chodzą spokojnie bez zacięcia na full detalach. Czasem jednak za to wiesza się przy przeglądaniu neta.Myślałem że to zmiana zasilacza dlatego go wymieniłem na nowy 500W. Czy miał ktoś podobny problem? Proszę o pomoc i zgóry dzięki. Konfiguracja kompa to:
Płyta główna: Asus k8v-xe
Procesor: Athlon64 2800+
Pamięc ram 1gb ddr1 Kingstone

P.S. Wesołych Świąt wszystkim :D