Skocz do zawartości


Crispo

Rejestracja: 22 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 22 12 2012 21:44
-----

Moje posty

W temacie: Który procek lepszy FX 4100 czy Intel Pentium D 2x 3,2Ghz

22 12 2012 - 14:49

Up@ mam tego FX 4100 a oglądałem filmik z tym właśnie Intel: Pentium 2x3.2Ghz i kartą GT 520 i BF działał typowi na średnich bez zacinania. I oglądając filmiki to BF3 na tej karcie jednym się zacina na średnich innym odpala znakomicie. Innym znowu na niskich się zacina a innym pali znakomicie na niskich i już cały jestem zdezorientowany. Jedni piszą, że mój procek słaby a oglądając filmik to typek pokazywał kartę miał GTX 560 i mój procek i szło mu na Ultra tylko ozdobienie terenu na Wysokich. Chcę w lutym kupić GTX 560 i inny zasilacz bo na tym się troszkę znam i wiem, że Tracera Be Cool nie odpali GTX 560. Co jeszcze dodać... wypytuję się tak o tego GT 520 bo an początku był wychwalany wykupywany a potem się okazało, że jedynie dobry pod filmy niestety kupując komputer nie było możliwości wymiany tego GT 520. Oczywiście wszystkim dzięki na pomoc. Miłe forum zostaję na nim i to długo :)

W temacie: Pojdzie mi battlefield 3 - nvidia GT 540M

22 12 2012 - 12:39

@up Jesteś na razie jedyny który takie coś mi napisał... Na każdym forum co pytałem to pisali, że pójdzie na niskie - średnie (zabawa z dobraniem) a filmiki oglądałem to aż tak nie muli, na tej samej karcie i procku na średnich jechał szybko bez najmniejszej zacinki. A nawet jak kupię GTX 560 to i tak na wysokich odpali a z ultra będzie zabawa. Nw co to miało znaczyć "Zasilacz do utylizacji więc możesz od razu kupic sobie spaloną kartę bedzie taniej" nie kapuje w ogóle o co ci chodzi. Wydaję mi się, że wyraźnie napisałem "karta graficzna będzie zmieniona na GeForce GTX 560 i inny zasilacz" więc nw po co piszesz mi coś o zasilaczu.

W temacie: Pojdzie mi battlefield 3 - nvidia GT 540M

22 12 2012 - 11:24

Witam chciałbym [url=""%20id="_ic_299"]zakupić[/url] grę Battlefield 3. I rodzi się pytanie czy odpali minimum na średnich na moim kompie?

Dane:
Procesor: AMD FX™ - 4100 Quad - Core Processor 3,60 GHz
Pamięć RAM: 4GB
System: Windows 7 64 bit
Zasilacz: 620W Power Supply Tracer Be Cool
[url=""%20id="_ic_320"]Karta[/url] Graficzna:GeForce GT 520

Czy na tym kompie pójdzie mi BF3 na średnich ? Dodam, że w lutym karta graficzna będzie zmieniona na GeForce GTX 560 i inny zasilacz wtedy podobno ma odpalić na ultra. Ale czy na razie na tym sprzęcie odpali na średnich?