Skocz do zawartości


Zdjęcie

Creative Inspire T6060 vs Logitech X-540


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Neldrin

Neldrin

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 12 2006 - 15:14

Witam wszystkich!

Mam pewien problem... Mianowicie, mam do wyboru te dwa modele głośników (Creative Inspire T6060 i Logitech X-540). Który z nich bedzie lepszy? Czy opłaca się dołożyć te kilkadziesiąt złotych do Logitecha? Zależy mi głównie na słuchaniu muzyki, troche graniu. W mniejszym stopniu na oglądaniu filmów (ale jednak :P).

Czyałem, ze w tym T6060 jest wyjście AUX. Czy jeżeli podłącze do niego telewizor kablem Mały-Jack (do gniazda słuchawkowego w telewizorze) to czy będą grały wszystkie głośniki, czy tylko dwa? Moze jest jakiś inny sposób? Zastanawiam się nad tym dość mocno... Bo jeżeli wszystkie, to sprawa dla mnie wydaje się być przesądzona... Czy w X-540 tez jest wyjście AUX?

Posiadam kartę Sound Blaster Audigy (zwykła, nie SE ani jakieś inne),więc czy poczuję różnicę między tymi dwoma zestawami? Mam zaufanie do Creative'a, więc bardziej byłbym skłonny kupić zestaw oferowany przez tę markę :P Ale jestem gotowy zmienić zdanie.

Bardzo proszę o pomoc bo sam juz nic nie wiem :-/

  • 0

#2 Misieq84

Misieq84

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 08 01 2007 - 22:42

wiesz używam Logitechów X 530 jeśli Logitech nie przekombinował to ... mają lepsze basy od creative
mniej szumia Subwoofer prawie wogole nie harczy co w creativ`ach jest norma ..

  • 0

#3 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 09 01 2007 - 00:34

Ja posiadam Creative T6060, również zastanawiałem się nad Logitech, ale nie wziąłem ze względu na brak pilota, jest regulator przy głośniku, oraz Logitech ściaga fale radiowe :/

Jestem zadowolony z Creative T6060, fajny wygląd, łatwy montaż na ścianie ( wystarczy na haczyk powiesić :D ), regulacja basu na pilocie.
Co do trzeszczenia miałem wcześniej Cambridge Sound Works 4.1 FPS1600 z 2x mniejszym subem od Creative T6060, oczywiśącie trzeszczał czyli harczał przy wiekszym basie, myślałem, że jak przerzuce się na te Creative T6060 to bas będzie lepszy, owszem jest lepszy, ale słychac harczenie :/

Ogólna ocena w skali 1/10 to 8. -2 ze względu na trzeszcący sub podczas dużego basu przy słuchaniu muzyki. W grach i filamch super efekty :D

Misieg84 - serio Ci Logitech'y nie harczą ? Możesz miec duży bas i czysto grają ?
  • 0

#4 flito

flito

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 13 02 2007 - 20:26

CREATIVE T6060 były stworzone do konkurowania z Logitech X-530
Konkurencja dla X-540 to raczej Creative T7900

ja mam CREATIVE T6060 i grają świetnie :P wprawdzie teraz mam zintegrowaną karte,, ale zamierzam zmienic na Audigy ;P

co do basu to nie harczy subofer, tylko powierze ze względu na mały otworek :P,, ale tylko na full ;P
w T7900 nic nie harczy...


ile chcesz wydać?? polecam

Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500 retail

albo zestawy koda;
http://www.koda.pl

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych