Skocz do zawartości


Zdjęcie

Creative 5.1, 1 głosnik nie działa ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SaYmoN

SaYmoN

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 26 04 2008 - 22:40

Posiadam zestaw głosnikow Creative 5.1 Inspire T6100 + Sound Blaster Audigy SE

i tutaj problem 4 głosniki graja 2 przednie, Center i 1 tylni, w panelu sterowania mam ustawione 5.1, w progsie od Creative ktory dostałem na płycie tez ustawiłem 5.1, DirextX zainstalowany.

Ten 1 tylni na 100% gra jesli przełacze go do innego gniazda to normalnie gra niewiem czy 1 gniazdo w suboferze jest uszkodzone ?

  • 0

#2 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 27 04 2008 - 10:40

Powinna być opcja związana z diagnostyką. Dokładna nazwa to "Creative Diagnostics"

  • 0

#3 SaYmoN

SaYmoN

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 04 2008 - 11:15

http://www.upimg.eu/show.php?p=8013

wg. tego testu cos jest nie tak :/ teraz cos zrobiłem nie wiem co ... właczyłem kompa wszystko gra :P

Jescze został problem z ntdll.dll, jak instalowałem stery do karty dzwiekowej to instalowałem wszystko co jest na płycie razem z tymi pluginami do nagrywania płyt itd...
teraz to wywaliłem i zainstalwałem tylko stery i program do ustawienia tego wszystkiego ...

Chce wywalic z rejstru teraz te resztki co zostały po tych pluginach jak to zrobic ?

edit:

ehhh no wszystko działało ładnie pięknie no ale przed chwila 1 z głosnikow zaczoł wydawac dziwne dzwięki :P( jakies szeszczenie, zakłucenia ;/
  • 0

#4 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 28 04 2008 - 19:11

Może coś na kablu ? Jakieś zwarcie ? Masz podłączone głośniki przez jakieś kable przedłużające ?
  • 0

#5 SaYmoN

SaYmoN

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 04 2008 - 06:28

tak najpierw mialem dodatkowe kable, ale teraz je odłączyłem i nadal to samo ...


a co oznacza ten bład z creative diagnostic ?

cos jest nie tak ze sterownikami z creativa po ich instalacji wszystko sie sypie m. in pojawia sie bład z ntdll.dll
:turned:
  • 0

#6 Marix125

Marix125

    Starszy:

  • 1 394 postów

Napisano 03 05 2008 - 10:30

Usuń wszystko wraz z Directx. Jeśli masz zintegrowaną kartę dźwiękową na płycie głównej, do której można podłączyć te głośniki to również usuń sterowniki od płyty. Oczyść również rejestr. Następnie zainstaluj sterowniki od płyty i spróbuj odpalić na zintegrowanej karcie te głośniki, jeśli nie masz zintegr. pomiń ten punkt i zainstaluj na SB Audigy.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych