Skocz do zawartości


Zdjęcie

CombatArms się "wyrejestrował" ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 McMokasyn

McMokasyn

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 02 2009 - 15:43

Witam ostatnio zainstalowalem gre online o nazwie "CombatArms" i po zagraniu paru minut wyskakuje mi taki komunikat: You Account has been logged on from different location. You client will close.

Z zadnymi innymi grami online nie mialem wczesniej problemu : WOW , Lineage 2 czy tez Americas Army


konfig sprzetowy: proc amd 2x 3.0 , 3 ghz ram , dysk 80 , x-fi , lacze neo 1m/b podpiete do rotera i rozdzielone na 2 pc , system Win XP sp3


Czym moze byc to spowodowane , na 100% nikomu hasla nie podawalem ani nic podobnego , moze to byc keylogger czy cos podobnego ?

Dzieki za pomoc

  • 0

#2 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 10 02 2009 - 15:58

Zmień hasło. Wynika z komunikatu że jest już ktoś o takiej nazwie - pytanie czy loguje się na twoje konto, czy serwer dopuścił aby dwóch klientów miało ten sam login. Jak zmiana hasła nie pomoże to niestety najszybciej będzie założyć nowe konto, albo napisać maila z prośbą o wyjaśnienie.
Pozdrawiam

  • 0

#3 McMokasyn

McMokasyn

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 02 2009 - 16:01

A zapomnialem dopisac :
-haslo zmienialem 2 razy i nic nie pomoglo
-zalozone nowe konto i ten sam problem ( konto zalozylem po 24h) na forum oficjalnym gry nikt nie wiem jak to rozwiazac.
  • 0

#4 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 10 02 2009 - 23:44

Przeskanuj kompa na obecność trojanów i innego syfu. Wyślij maila do admina serwera z grą niech się chłop też trochę pogłowi. Jaki masz net - chodzi mi oto czy masz np. dwa kompy w sieci itp. czy jeden wpięty bezpośrednio, czy przez router?
Pozdrawiam
  • 0

#5 McMokasyn

McMokasyn

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 02 2009 - 11:05

Mam neo 1m/b podlaczone do routera asmax ar 804u na 2 kompy rodzielony
To raczej wina z ich strony od godz 23 do 9 rano jest spokojnie i moge grac , pozniej natomiast nie , gdy wywala ten komunikat kasprski pisze ze exe gry probowal pobrac plik c\windows\sys32\driver\eaglent.sys
  • 0

#6 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 11 02 2009 - 16:04

Hm jeżeli masz router to jeszcze może być problem z odnawianiem adresu IP. Najlepiej ustawić w routerze aby kompom przypisywał zawsze te same numery - powinno być coś takiego jak rezerwacja numeru IP. Jeżeli w trakcie rozgrywki wygaśnie ci ważność numeru IP i pobierze z routera nowy inny to po połączeniu z serwerem gry. W twoim routerze to się nazywa: IP Address Reservation. Niektóre routery mają jeszcze ustawiany czas ile trwa rezerwacja - proponuję (jeśli ten ma coś takiego) ustawić na 12h - tyle chyba za jednym zamachem, nie grasz ;).
Pozdrawiam
  • 0

#7 McMokasyn

McMokasyn

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 14 02 2009 - 01:20

Jeszcze takie pytanko : jesli rozlacza mi neta co 15 minut i jak sciagam pliki to zacina sciaganie to czego to wina routera czy netu :/
  • 0

#8 Czarcik_s

Czarcik_s

    Zaawansowany użytkownik

  • 674 postów

Napisano 15 02 2009 - 17:11

Raczej systemu. Jak masz podłączony router? Kabelek czy bezprzewodowo?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych