Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co do tej plyty? EP-8RDA+


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 numerone

numerone

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 29 11 2007 - 18:27

Muszę poprzerabiać jak najmniejszym kosztem firmowe komputery na maszyny do gier. Wydaje mi się to trochę mało realne, ale szkoda byłoby zawieść szefa.
Komputery mają płytę główno EP-8RDA+, obudowę ATX-6013l i nieszczęsny zasilacz codegen 300x, reszta zespołów raczej do wymiany,ale wypisze może ktoś ma jakiś pomysł co do nich, procek to athlon bodajrze 2,2 albo 2,6 dysko 80gb baracuda nie najlepiej eksploatowany bo siedzial cały czas w kieszeni
(slyszałem że to trochę tyra dysk) 512mb ram ddr i geforce fx5200 64mb. Przyjmuje dwie opcje, jedna bardzo, bardzo niski koszt, wymiana niewielkiej ilości podzespołów, taki komputerek, raczej nie bójnie nowych gier, ale byłbym wdzięczny gdybyście dodali jakieś opisy na ile będzie to dobry zestaw i co będzie się dało na nim robić. Druga opcja to oczywiście niska cena ale wymiana wszystkiego co potrzeba i tu również prosiłbym o jakjiś opis co taki zestaw będzie potrafil. Można powiedzieć że temat rzeka, ale ja sam mam z tym problem, tym bardziej, żę nie mam wyznaczonych przedziałów cenowych, spodziewam się że musi być to tańsze niż zakupienie nowego komputera w marketach czy np mediamarkcie (szef nie potrafi pojąć, że podzespoły wykorzystane w tych komputeracvh są do bani)

  • 0

#2 DanBK

DanBK

    Stały użytkownik

  • 292 postów

Napisano 30 11 2007 - 00:36

Pięknie ujęte... temat rzeka ;)
A masz może powiedziane co te komputery mają pociągnąć? Jak nie patrzeć to aktualna konfiguracja
też poniekąd robią z tych komputerów maszyny do gier, takich jak np Diablo II Quake czy niektóre MMO.
Już lubię waszego szefa... pomysł ma przedni, tylko jaki w tym cel, bo napewno nie zwiększy do wydajność
pracownika ;] Wracając do tematu, modyfikacja bardzo tanim kosztem... wystarczy wstawić jakąś kartę graficzną
ATI 9xxx 100-150zł i dorzucić jeszcze jedną kostkę 512MB 80zł Komfortowo będzie można odpalić GTA 3, VC,
NFS Uunderground 2 na średnich detalach z wyłączonym blurem

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych