Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciągłe problemy z nowym kompem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 w0jak

w0jak

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 02 2010 - 15:09

Witam. Od dłuższego czasu męczę się z nowym kompem, który od początku nie działa tak jak ma. Parametry:
gigabyte ga-ma790xt-ud4p (obecnie), wcześniej gigabyte ga-ma785gt-ud3h oraz MSI 790GX-G65
Phenom II 955
hd5850 od powercolor
pamięci patriot (dokładnie PGS34G1600ELKA)
zasiłka chieftec 600
Początkowo chodziło o to żeby pamięci chodziły na 1600 (przy ga-ma785gt-ud3h) ale niestety co chwile wyskakiwały ekrany śmierci. Na 1333 już chodziły lepiej ale też raz na jakiś czas wyskakiwał ekran śmierci. Pamięci były wymieniane na nowe(nic to nie dało), później płyta na MSI (całkowita porażka - brak jakichkolwiek sterów dla win7). Obecnie jest ta od gigabyte'a. Już nawet się nie łudzę że pamięci pójdą na 1600. Teraz już tylko walczę o to żeby gry chodziły tak jak powinny (high/ultra). Niestety taki dirt 2 który służy mi za wyznacznik czy wszystko dobrze chodzi rwie nawet na high(gdzie u kumpla który ma praktycznie bliźniaczy komp dirt śmiga aż miło na ultra). Dodam że przy pierwszej płycie z giga (ud3h) dirt chodził na ultra bez niczego a teraz jest lipa. Nie mam pojęcia o co chodzi. Stery były instalowane zarówno z płyt dodanych do sprzętu jaki i najnowsze ze strony producenta. Może wy pomożecie? Czekam na waszą pomoc.
P.s Mam nadzieję że piszę w dobrym temacie.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: MSI 785GT



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych