Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chory Problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Disturbed

Disturbed

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 10 01 2007 - 00:44

Witam!

Mam taki problem:

Od pewnego czasu zaczęła wirtualnie wciskać mi się strzałka w prawo. Dzisiaj jednak zmieniły się strony. Zaczęła wciskać się lewa strzałka. Z powodu tego WSZYSTKO pisze mi się od tyłu, np.: ORTUJ OT EIWARPAN co miało znaczyć "NAPRAWIE TO JUTRO". Nie szło nic zrobić więc musiałem się wylogować a następnie wyjąć kabel od klawiatury. Oczywiście po kolejnym zalogowaniu wszystko działa dobrze lecz po jakimś czasie dzieje się właśnie to co opisałem. Nie wiem za bardzo co zrobić. Niedawno formatowałem dysk. Tydzień po tym formatowaniu zaczęło mi się to robić.

Jeśli ktoś wie jak to naprawić lub miał taki sam problem to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Disturbed

  • 0

#2 hardwin

hardwin

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 10 01 2007 - 11:20

Witam!

Mam taki problem:

Od pewnego czasu zaczęła wirtualnie wciskać mi się strzałka w prawo. Dzisiaj jednak zmieniły się strony. Zaczęła wciskać się lewa strzałka. Z powodu tego WSZYSTKO pisze mi się od tyłu, np.: ORTUJ OT EIWARPAN co miało znaczyć "NAPRAWIE TO JUTRO". Nie szło nic zrobić więc musiałem się wylogować a następnie wyjąć kabel od klawiatury. Oczywiście po kolejnym zalogowaniu wszystko działa dobrze lecz po jakimś czasie dzieje się właśnie to co opisałem. Nie wiem za bardzo co zrobić. Niedawno formatowałem dysk. Tydzień po tym formatowaniu zaczęło mi się to robić.

Jeśli ktoś wie jak to naprawić lub miał taki sam problem to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Disturbed


pierwszy raz sie z czyms takim spotykam [ a raczej slysze]
nasuwają mi dwie rzeczy:
jakis smieszny wirus
uszkodzona klawiatura [np. oblana wodą]

  • 0

#3 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 10 01 2007 - 11:56

Myślę, że raczej wirus. Spróbuj przeskanować dyski antyvirem.
  • 0

#4 Disturbed

Disturbed

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 11 01 2007 - 19:58

Ledwo co zauważyłem iż to dzieję się tylko w Windowsie, jako np. kiedy gadam z kumplem na msn lub gg, jestem w firefoxie, klikam na ikonkę z prawej i kliknięcie idzie na lewo, itp. Jednak kiedy włączyła mi się gra, którą instalowałem dopiero co, wszystko w niej działało tak jak powinno :|

P.S.: to nie dzieje się przez cały czas, to dzieję się np. kiedy używam kompa od 10 do 30 minut.
  • 0

#5 hardwin

hardwin

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 12 01 2007 - 00:22

Ledwo co zauważyłem iż to dzieję się tylko w Windowsie, jako np. kiedy gadam z kumplem na msn lub gg, jestem w firefoxie, klikam na ikonkę z prawej i kliknięcie idzie na lewo, itp. Jednak kiedy włączyła mi się gra, którą instalowałem dopiero co, wszystko w niej działało tak jak powinno :|

P.S.: to nie dzieje się przez cały czas, to dzieję się np. kiedy używam kompa od 10 do 30 minut.


sproboj odlaczyc kabel od neta i popracowac na kompie
takie same objawy??
  • 0

#6 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 12 01 2007 - 03:55

Przestawila ci sie klawiatura...mialem to samo i po zydowsku...
Innymi slowy odpal GG i proboj wszystkich kombinacji typu ALT+CTRL , SHIFT+CTRL , ALT+SHIFT itd. Ktorys zalapie. Srednio lapie to kilka razy w tygodniu , jesli szybko pisze i cos mi sie kliknie.
  • 0

#7 hardwin

hardwin

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 12 01 2007 - 10:09

Przestawila ci sie klawiatura...mialem to samo i po zydowsku...
Innymi slowy odpal GG i proboj wszystkich kombinacji typu ALT+CTRL , SHIFT+CTRL , ALT+SHIFT itd. Ktorys zalapie. Srednio lapie to kilka razy w tygodniu , jesli szybko pisze i cos mi sie kliknie.


w ustawieniach klawiszy [tam gdzie wybieracie polski programisty] jest ZMIEN SEKWENCJE KLAWISZY, wylaczcie to. te wlasnie alt+ctrl sluzy do zmieniania domyslnej klawiatury i tak jak pisze Fireage Wam przeskakuje
tylko mi sie wydaje ze kolega Disturbed ma troche inny problem

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych