Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chce odszkodowania za nadmiar orgazmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcinkk

marcinkk

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 30 03 2006 - 17:00

Były więzień Zakładu Karnego w Czarnem koło Szczecinka wystąpi do państwa o odszkodowanie za nadmierną ilość... orgazmów, które miewał podczas odbywania kary pozbawienia wolności - czytamy w "Głosie Szczecińskim".

Osadzony pracował przy maszynie wibracyjnej do produkcji betonowych płyt.

"Machinę dociskałem podbrzuszem, trzęsło solidnie, średnio co kilkanaście minut miałem wytrysk. Teraz jestem bezpłodny. Po prostu się 'wystrzelałem'" - napisał więzień do szefa Zakładu Karnego ppłk. Franciszka Tarasewicza.

Dyrektor więzienia nie ukrywa zdziwienia, ale sprawę traktuje poważnie. Były więzień chce się ze mną spotkać i porozmawiać o ewentualnym odszkodowaniu za poważny uszczerbek na zdrowiu, jakiego doznał będąc moim pensjonariuszem - opowiada ppłk. Tarasewicz.

O fakcie powiadomiłem przełożonych. Przyznaję, to najbardziej niecodzienny wniosek o odszkodowanie, jaki kiedykolwiek trafił na moje biurko - mówi "Głosowi Szczecińskiemu" szef więzienia. (PAP)

  • 0

#2 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 30 03 2006 - 17:35

Lol muahahaha ;>

"prostu się 'wystrzelałem'"

Haha to mnie rozwalilo xD

  • 0

#3 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 30 03 2006 - 17:37

się 'wystrzelałem'

hehe dobre dobre, ale zastanawiam sie czy to jest możliwe, poza tym wątpie, że coś dostanie.
  • 0

#4 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 30 03 2006 - 18:32

trza sie było nie dociskać "podbrzuszem" ;>
  • 0

#5

Napisano 30 03 2006 - 20:29

mnie to sie wydaje ze on tam nie tylko wibrowal ten beton, pewno gacek znalazl gdzies dziure io wtykal co nie trzeba


ale i tak podziw na 8 h co kilkanasci minut (max 19 minut) to daje nam jakies 25-26 strzalow dzinnie ;>;>:D:D:D:D:D makabra jak wyszedl to pewno w>>.a ma jak worek z prezentami hahahhaha
  • 0

#6 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 31 03 2006 - 12:25

hmm myśle że padał ze zmęczenia nie tylko z powodu ciężkiej pracy oO Pozatym to on powinien zapłacić w końcu nie ma przyjemności za darmo
  • 0

#7 socha

socha

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 31 03 2006 - 16:26

biedny ;>
  • 0

#8 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 01 04 2006 - 09:49

hahaha wycie xD dobry koles, ale cos mi sie nie chce wierzyc, ze od tego bezplodnosci sie dorobil :?

;>

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych