Skocz do zawartości


Casano

Rejestracja: 22 wrz 2011
OFFLINE Ostatnio: 10 10 2011 18:59
-----

Moje tematy

[Szukam] Inwestora pod firmę hostingową !

10 10 2011 - 14:58

Witam !

Chciałbym spróbować otworzyć firmę hostingową. Szukam inwestora/sponsora, który włożyłby pewien wkład w ten projekt. Obecnie w swoim składzie posiadam:

- programistę
- grafika
- pozycjonera

Szukam osoby, która zainwestowałaby odpowiednie fundusze, aby firma wystartowała.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt email: rykowskibartosz@o2.pl

Kontakt tylko i wyłącznie poprzez e-mail

Pozdrawiam

[Sprzedam] Sprzedam w pakiecie 7 domen za 300 zł

09 10 2011 - 22:00

Witam !

Z przyczyn osobistych mam do sprzedania w pakiecie 7 domen internetowych za cenę 300 zł. Myślę że jest to świetna okazja dla wielu handlowców, którzy zajmują się domenami internetowymi. Domeny, które są do sprzedania to:

- czytanienaekranie.pl
- dobieranieopon.pl
- hakisamochodowe.pl
- easykom.pl
- turystyczny.com.pl
- abchurt.pl
- e-warez.pl

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie e-mail :

b.rykowski@domainsquare.pl

Po skontaktowaniu się ze mną udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania tylko poprzez pocztę.

Pozdrawiam

[Współpraca] Szukam załogi do sklepu "domen internetowych" !

07 10 2011 - 14:38

Witam !

W chwili obecnej posiadam odpowiedni skrypt pod sklep internetowy, który zajmowałby się sprzedażą domen internetowych. Szukam odpowiednich osób które zechciałyby współpracować przy tym projekcie. Jak już pisałem we wcześniejszych tematach jestem w posiadaniu 7 domen internetowych. Szukam tylko i wyłącznie osób odpowiedzialnych, profesjonalnych i bardzo chętnych i zaangażowanych. Szukam następujących osób :

1. Wspólnik / Inwestor - Szukam osoby z którą nawiązałbym współpracę w prowadzeniu owego sklepu. Osoby, która zainwestowałaby odpowiednią sumę pieniędzy w wychwytywaniu tych najlepszych "perełek", jeżeli chodzi o domeny internetowe. Bardzo ważną rolę odgrywa budżet.
2. Grafika - który stworzyłby odpowiednią szatę pod sklep.
3. Osób do pozycjonowania - które w odpowiedni sposób wypromowaliby nasz sklep. Co jest bardzo istotną rzeczą w prowadzeniu tego typu działalności
4. Osób z pomysłami - jeżeli jesteś osobą kreatywną, z pomysłami i chętna do współpracy, serdecznie zapraszam.

Jeżeli chciałbyś podjąć współpracę w sklepie "domen internetowych", serdecznie zapraszam. Może uda nam się stworzyć coś "szczególnego", co w przyszłości wszystkim nam zaprocentuje.

Zainteresowane osoby, prosiłbym o kontakt, ale tylko i wyłącznie email. Tam odpowiem Państwu na każde pytanie. Mój kontakt e-mailowy:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam

[Współpraca] Potrafisz stworzyć sklep "domen" ? Pisz !

06 10 2011 - 12:42

Witam serdecznie !

Piszę tutaj, ponieważ wpadłem na pomysł stworzenia sklepu internetowego, który zajmowałby się sprzedażą domen internetowych. Ja jestem w chwili obecnej w posiadaniu 7 domen internetowych. Szukam ludzi, którzy nawiązaliby współpracę i wspólnie stworzylibyśmy odpowiedni skrypt pod sklep, jak i cały projekt. Szukam osób odpowiedzialnych, profesjonalnych i którzy z pasją podejdą do projektu. Na pewno przydadzą się również ludzie, którzy zainwestowaliby odpowiednią część pieniędzy, funduszy, którzy również chcieliby wsiąść udział w tym projekcie. Powtórzę, szukam osób odpowiedzialnych, uczciwych i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków. Głównym naszym i najważniejszym zadaniem, jest aby owy sklep przynosił odpowiednie dochody dla wszystkich, którzy włożyli najmniejszą cegiełkę w jego życie.

Zainteresowane osoby współpracą proszę o kontakt wyłącznie e-mail:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam

[Współpraca] Szukam inwestora/Wspólnika do biznesu z domenami

03 10 2011 - 12:50

Witam !

Mam na imię Bartek. Na chwilę obecną szukam człowieka z którym udałoby mi się stworzyć coś "szczególnego i niezwykłego" na rynku domen internetowych. Sam od nie dawna zacząłem się tym interesować, i postanowiłem zaryzykować i zainwestować troszkę pieniędzy, dzięki czemu jestem obecnie posiadaczem 7 domen internetowych.
Szukam osoby profesjonalnej, odpowiedzialnej i dojrzałej. Osoby, która będzie miała dużo chęci i pomysłów jak i również możliwości.
Jak wiadomo rynek domen internetowych równa się również z ryzykiem i loterią, ale każdy z nas pewnie wie ile pieniędzy drzemie w domenach.
Dlatego, jeżeli jesteś osobą zapartą i chętną do podjęcia współpracy, serdecznie zapraszam.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko i wyłącznie poprzez e-maila. Z przyczyn osobistych, musiałem zmienić adres poczty, który przestał już funkcjonować. Mój nowy adres pocztowy to:

b.rykowski@domainsquare.pl

Pozdrawiam