Skocz do zawartości


Zdjęcie

Canon iP4300 - Problem z tuszem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 geralt18

geralt18

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 05 01 2008 - 16:21

Witam. Mam problem. Właśnie skończył mi się czarny tusz PGI-5BK w moim Canonie iP4300, więc zakupiłem sobie zamienniki SkyHorse. I teraz dochodzimy do mojego problemu. Wymieniłem oryginał na zamiennik (oczywiście podmieniłem chipy) i drukarka drukuje. (pisali o wciaskaniu przycisku RESET ale w IP4300 chyba nie ma takiego? z przodu sa tylko dwa przyciski). A konkretnie chodzi mi o to skad mam wiedziec że drukarka korzysta z tego nowego tuszu, a nie łączy kolorów w czarny? Bo spróbowałem potem wrzucić zużyty oryginał z powrotem i wydrukowało tak samo :/
w tej drukarce nie da się drukować bez innych tuszy? (w sensie że wyjmę wszystkie kolory i zobaczymy czy coś się wydrukuje).
Więc wiecie jak to jest? Skąd mam wiedzieć że drukarka korzysta z nowego tuszu?
z góry dzięki i pozdrawiam

  • 0

#2 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 05 01 2008 - 17:33

zostaw nowy tusz a reszte wyjmij i bedziesz wiedział

  • 0

#3 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 05 01 2008 - 17:41

A po co ma wyciągać?! Ustaw w panelu drukowania: Drukuj na czarno - wtedy pobiera tusz tylko z czarnego.
  • 0

#4 geralt18

geralt18

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 05 01 2008 - 17:57

jak się wyciągnie tusze to drukarka nie chce działać. mryga na pomarańczowo i mówi ze nie ma tuszu
a ja ciągle drukuje w odcieniach szarości
tylko jak wsadziłem z powrotem zużyty tusz to strona się wydrukowała. dlatego sie pytam czy drukowała z jakichś resztek czy może właśnie łączyła kolory?
  • 0

#5 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 05 01 2008 - 18:13

Zrób test drukarki to będziesz wiedział.
Przy ustawieniach drukuje z każdego pojemnika osobno, z czarnego też.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych