Skocz do zawartości


Zdjęcie

Call of Duty - czy pójdzie? - GeForce Riva TNT2 M64


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 777Lolek

777Lolek

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 13 02 2011 - 12:54

Moje pytanie brzmi czy jest jakaś (jakakolwiek) możliwość, by odpalić CoD (1 częśc..) na kompie z kartą graficzną (to nie żart) nVidia GeForce Riva TNT2 M64 (pozostałe komponenty na pewno spełniają wymagania gry)? Kiedyś ta gra mi chodziła, z tym że miałem GF2 mx 400 i, poważnie, nie wiem jakim cudem teraz mam inną kartę graficzną. Rozumiem że to przedpotopowy sprzęt, może jakieś ew. parametry pomogą.. tu screen z GPU-Z:

Dołączona grafika

Po odpaleniu CoD'a wyświetla mi się komunikat 'bład krytyczny: twoja karta graficzna nie posiada lub więcej cech niezbędnych do otworzenia gry' czy coś w ten deseń.. sterowniki mam chyba najnowsze z możliwych dla tej karty.
Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam


P.S. nei chodzi mi o propozycje w stylu "kup nową kartę graficzną", ja pytam czy jest możliwosć gry na tej konkretnej..^^

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 13 02 2011 - 13:20

Niestety GF2 był mocniejszy od tej Rivy TNT2.
Możesz mieć problem z płynnością w tej grze nawet na minimalnych.
Grę wydano 4 lata po premierze tej karty.

Użytkownik Wujek Celdur edytował ten post 13 02 2011 - 13:21

  • 0

#3 777Lolek

777Lolek

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 13 02 2011 - 13:38

jednak chciałbym spróbowac.. tylko nie potrafię sprawić żeby ta gra w ogóle się otworzyła. Czy to po prostu niemożliwe przy tej karcie? ^^
jest inna opcja.. kolejny ciekawy "przypadek", gdyż ta nvidia to moja 2. podłączona karta graficzna.. tzn. mam jeszcze zintegrowaną z płytą główną kartę, co się zowie.. Intel Extreme Graphics 2. Problem w tym, że kiedy podłączam do niej monitor, to nic się nie dzieje.. tzn. gaśnie, przechodzi w stan czuwania, czy to robię przy włączonym kompie, czy wyłączonym (wtedy pozostaje w stanie wstrzymania..) .
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 13 02 2011 - 14:08

Tak.. Jest taka możliwość że w ogóle się nie uruchomi.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Call of Duty CoD



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych