Skocz do zawartości


Zdjęcie

Call Of Duty : Black Ops | Problem z crashami.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Grower

Grower

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 27 12 2010 - 16:03

Cześć, dopiero się zarejestrowałem na forum specjalnie Was prosząc o pomoc, ponieważ naprawdę mi na tym zależy. Zainstalowałem oryginalną wersję gry, lecz po kilku chwilach ( Do 30'stu minut gry ), wywala mnie z powrotem do pulpitu z errorem " Directx ran out of memory ", bądź " DirectX has encountered an unrecoverable error. Check read me for reports ". Raz wywali mnie szybko, raz po jakimś czasie. Mój komputer spełnia wymagania gry, lecz mam kartę graficzną z serii GT 9600, a czytałem że kolejna łatka ma na celu właśnie naprawić konfigurację tych kart z grą - lecz do tego czasu chciałbym poprosić Was o pomoc. Co próbowałem zrobić - zainstalować najnowsze i starsze sterowniki do karty graficznej, to samo z Directx'em. Próbowałem zmieniać w rejestrze PagedPoolMemory, skanowałem rejestr, bawiłem się dość długo z opcjami Steam'a i samej gry, wyłączałem programy działające w tle i rzecz jasna mam wszystkie Update'y gry. Łatka ma wyjść, lecz nie wiadomo kiedy; na pewno jest opcja żeby do tego czasu coś na to poradzić, bo nie wiadomo ile Treyarcht może robić tą łatkę. Naprawdę Was proszę o pomoc, czekam na odpowiedź. Napiszę tutaj konfigurację mojego komputera :

DualCore Intel Core i3 530, 2933 MHz (22 x 133)
4 GB Ram Kingston
NVIDIA GeForce 9800 GT
Realtek ALC888/1200 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-2]


  • 0

#2 sig

sig

    Początkujący

  • 77 postów

Napisano 29 12 2010 - 09:24

Co do sterów, to pamiętałeś żeby usunąć poprzednie przed instalacją nowych? I o co chodzi z tymi zmianami directx-a? z tego co wiem da się co najwyżej do visty/xp dx9 doinstalować coby starsze gry działały, inaczej tylko nowszą wersję. Można by pobawić się w opcjach graficznych samej gry wyłączając poszczególne wodotryski aż trafisz na ten problematyczny. Być może się uda

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Black Ops Call Of Duty CoD Call of Duty



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych