Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buczenie W głośnikach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 29 11 2008 - 10:52

Witam.
Dziś podłączyłem wzmacniacz kina domowego z głośnikami pod komputer.I trochę się zdenerwowałem podgłaszam i łysze buczenie wszystko działa słychać muzykę inne dźwięki komputera ale w między czasie jak nic nie gra słychać buczenie na tyle ze jest to uciążliwe.Wiecie może jak się pozbyć tego problemu.Przewód jest ekranowany długość przewodu od kompa do wzmacniacza 4m.przydało by sie zeby działało bo szkoda wywalać na głośniki kompa kupę kasy.Ze wzmacniaczem i głośnikami jest wszystko ok.

  • 0

#2 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 29 11 2008 - 16:38

Witam.
Dziś podłączyłem wzmacniacz kina domowego z głośnikami pod komputer.I trochę się zdenerwowałem podgłaszam i łysze buczenie wszystko działa słychać muzykę inne dźwięki komputera ale w między czasie jak nic nie gra słychać buczenie na tyle ze jest to uciążliwe.Wiecie może jak się pozbyć tego problemu.Przewód jest ekranowany długość przewodu od kompa do wzmacniacza 4m.przydało by sie zeby działało bo szkoda wywalać na głośniki kompa kupę kasy.Ze wzmacniaczem i głośnikami jest wszystko ok.


Znam ten problem... Zapewne masz podłączone słuchawki i to one powodują to "buczenie" w głośnikach... Jeśli nie chcesz aby Ci "buczały" musisz wyciszyć funkcję MIC (pokazane na obrazku)... Stracisz troche na czułości mikrofonu ale nie bedzie tego "buczenia"...
Dołączona grafika

  • 0

#3 fake4r

fake4r

    Początkujący

  • 127 postów

Napisano 29 11 2008 - 16:46

lub poprostu odlaczyc mikrofon :)
  • 0

#4 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 29 11 2008 - 19:37

Wiecie próbowałem wszystkiego i chwilowo jest spokój.Nie wiem co zrobiłem bo po odłączeniu słuchawek tez buczało potem pobawiłem się przewodami,i narazie nie zapeszając jest wszystko ok.działa nawet na podłączonych słuchawkach nie buczy.Dobrze ze działa bo trochę się narobiłem upchnąć przewód pod listwą odsuwać meble ale działa .Dzięki za pomoc :) Można muzy słuchać 800Wat

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych