Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak obrazu podczas pracy komputera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 raul7

raul7

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 31 10 2015 - 19:13

Cześć,

Coś dziwnego zaczęło się dzisiaj dziać z moim sprzętem. Podczas codziennych czynności tj przeglądanie internetu, słuchanie muzyki, nagle monitor przeszedł w stan czuwania, muzyka nadal grała ale nic poza tym. Do tego wszystkie wentylatory jakby zaczęły szybciej działać bo komp zaczął strasznie szumiec. Włączenie i wyłączenie monitora nic nie dało. Restart nic nie pomógł, dopiero odłączenie dysku systemowego i ponowne podłączenie rozwiązano problem ale na jakieś 30min, po tym czasie znowu straciłem obraz ale komputer brzmiał jak podczas normalnej pracy, bez dziwnych szumów. W tym czasie sprawdziłem dysk hdtune i Ne wykazał bad sektorów, temperatury w innym programie też były takie jak zwykle. Czy może to być wina dysku systemowego ssd czy np karta graficzna?

Posiadam i5-2500k, geforce gtx 570, system na ssd crucial m4 64gb, Plyta główna asrock
k p67 pro3, zasilacz fortron fsp650 80egn.

Dziękuję za podpowiedzi.



  • 0

#2 Aal

Aal

    ...

  • 161 postów

Napisano 31 10 2015 - 22:15

Miałem Crucial'a M4 64GB i po ok 2 latach zaczął sprawiać problemy. Siedział w netbooku i po ok godzinie pracy sprzęt łapał zawieche lub tak jak u Ciebie wszystko teoretycznie chodziło, ale na matrycy miałem brak obrazu. Jeśli masz możliwość to zainstaluj system na innym dysku i sprawdź czy wszystko działa. Co do samego M4 zrób aktualizacje Firmware.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych