Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dzwięku pomimo zainstalowanych poprawnie sterowników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rzufkosmiczny

rzufkosmiczny

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 10 2016 - 18:14

Witam otóż zgłaszam się tutaj z problemem i liczę na pomoc otóż zakupiłem nowy komputer, dostałem go dokladnie wczoraj rano, po zainstalowaniu systemu itp wszystkie instalacje sterowników, Karta graficzna, Płyta głowna, wszystko dobrze działa oprócz niestety dzwięku. piszę że sterowniki są zainstalowane oraz wszystko działa poprawnie, słupki z dzwiękiem jak coś puszczam normalnie tak jak by był dzwięk, lecz w słuchawkach cisza. próbowałem instalować starsze sterowniki, i rownież nowsze ale bez skutku, gdy wpinam słuchawki, pisze normalnie że '' urządzenie podłączone '' czyli wykrywa, lecz nie ma żadnego dzwięku, słuchawki na 100% działają ponieważ sprawdzałem je na 2 komputerze. bardzo liczę na waszą pomoc w rozwiązaniu tego
Moja płyta głowna to:ASROCK H110M-DGS
zintegrowana karta dzwiękowa w tej płycie jest to: Relatek ALC-887

jest to nowy komputer zamawiany z Morele.net składany z nowych części, liczę na pomoc i mam nadzieje że pomożecie mi się z tego problemu jakoś wydostać, z góry dziękuje i pozdrawiam :))



Użytkownik rzufkosmiczny edytował ten post 04 10 2016 - 18:15

  • 0

#2 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 05 10 2016 - 22:25

Jaki system i czy instalowane były z tej strony? → http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M-DGS/?cat=Download



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych