Skocz do zawartości


Brak dźwięku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_QbaS_ek_*

Gość_QbaS_ek_*

Napisano 30 12 2008 - 10:25

Witam,

Posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek ACL889A na płycie Gigabyte MA69G - S3H. Wszystko jest zainstalowane, ale nie mam dźwięku. Głośniki podpięte do odp. wyjścia.

W menadżerze urządzeń pojawia mi się wykrzyknik przy pozycji Realtek High Definition Audio. Występuje problem ze sterownikami (kod 28). Instalowałem inne stery do Realteka ze strony tego producenta, ściągałem również ze strony Gigabyte, instalowałem poprawki pod mój system zamieszczone na CD. W BIOSie wszystko jest wlaczone.

Gdy chcę włączyc muzykę za pomocą Winampa pokazuję mi się komunikat o złym Direct Sound i numer: 88780078.

Co robic? :D

  • 0

#2 catman

catman

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 03 01 2009 - 12:37

Witam,

Posiadam zintegrowaną kartę dźwiękową Realtek ACL889A na płycie Gigabyte MA69G - S3H. Wszystko jest zainstalowane, ale nie mam dźwięku. Głośniki podpięte do odp. wyjścia.

W menadżerze urządzeń pojawia mi się wykrzyknik przy pozycji Realtek High Definition Audio. Występuje problem ze sterownikami (kod 28). Instalowałem inne stery do Realteka ze strony tego producenta, ściągałem również ze strony Gigabyte, instalowałem poprawki pod mój system zamieszczone na CD. W BIOSie wszystko jest wlaczone.

Gdy chcę włączyc muzykę za pomocą Winampa pokazuję mi się komunikat o złym Direct Sound i numer: 88780078.

Co robic? ;)


Proponuję wstępnie odinstalować sterowniki i wszelki soft do tej karty
który zwylke przy instalacji sterów się automatycznie instaluje z CD.
nastepnie ponowić próbę instalacji sterownika do tej karty ale samego sterownika
recznie bez dodatków. Sprawdzić czy uaktywniono wyjscie liniowe, czy nie jest np. wyciszone.

  • 0

#3 freedom1

freedom1

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 03 01 2009 - 13:47

Ponowna instalacja sterowników powinna naprawić problem u mnie było tak samo, była zainstalowana zła wersja po prostu i inną ściągnąłem

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych