Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bluescreen przy użytkowaniu komputera "Pionowe linie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ixys1234

ixys1234

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 29 12 2012 - 02:30

Witam.
Tak jak widać na zdjęciach, przy użytkowaniu komputera na moim ekranie ujawniają się dosyć denerwujące paski w różnych kolorach : Czerwony, Niebieski, Biały. Tak jak widać na zdjęciach załączone są bluescreeny w 2 kolorach, biały jak i niebieski. Bluscreeny zaczęły się pojawiać po kupieniu karty graficznej Ati Radeon 6850 HIS. Na wcześniejszej karcie GeForce GT 520 wszystko śmigało jak należy.
Bluescreeny nie zawsze występują w grach, częściej przy przeglądaniu stron internetowych, korzystaniu ze skype, oglądanie youtube, lub przeglądaniu zdjęć (najczęściej). Co ciekawe... Bluescreen nie ma prawa się pojawić, gdy odpalę grę "World Of Warcraft" oczywiście gdy jestem w niej zalogowany, mogę wtedy robić wszystko, co mi się żywnie podoba, przeglądanie zdjęć, oglądanie filmów na youtube, korzystanie z facebooka, i innych pierdół... Wszystko do czasu, gdy nie zostanę wylogowany z gry tak jak juz wspomniałem "World Of Warcraft" za nieaktywność w grze. Wtedy już na monitorze osiada bluscreen, dźwięk czasami zostaje, czasami tez nie. Nie mam pojęcia czego to może być przyczyna. Użeram już się z tą kartą bite 6 miesięcy. I liczę chyba na cud.. :P
PROSZĘ O POMOC.
Dziękuje.

Załączone miniatury

  • 20121229_005102.jpg
  • 20121229_005327.jpg
  • 20121229_005337.jpg

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 29 12 2012 - 13:09

karta graficzna prawdopodobnie do wymiany, ewentualnie przeinstaluj sterowniki.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych