Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błędy, propozycje, postanowienia etc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
332 odpowiedzi w tym temacie

#21 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 17 04 2009 - 01:36

Proponuję :

Dodać dział Windows 7 do systemów operacyjnych (bardzo dużo osób go już posiada (beta)) i niedługo (?) powinna być premiera ...

A teraz świeży problem, zrobić tak żeby skiny Roqq i Ten od Ziela dobrze działały tzw. szybko.

B)

I takie drobnostki jak :

Niepotrzebnie są niektóre podkreślone, pogrubione, na początku zdania z małej litery itp..
http://img4.imageshack.us/img4/7580/beztytuugjf.jpg

Jest różnica pomiędzy SB na style Windows live a np. tego od Ziela
Wydaje się że na tym stylu Windows live (i niektórych innych) jest jeszcze stary SB bo wypowiedzi można edytować, ani nie widać ich na stylu od ziela...

PS: No i już wspomniany wcześniej problem z działem "Telefonia komórkowa" (inny styl, nie można zrobić tak jak w innych działach typu XP że zawsze jest ten styl który wybrałem ? , Inny "loading" po napisaniu postu itp... )

  • 0

#22 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 18 04 2009 - 12:32

Jestem za przywróceniem rejestracji w działach telefonii, bez tego forum pustoszeje.

  • 0

#23 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 18 04 2009 - 12:40

To tylko sztuczne nabijanie ruchu. Postów od tego nie przybędzie.
  • 0

#24 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 18 04 2009 - 17:58

Część sób forum można usunąć np. Kosz i sób forum Archiwum i nie wiadomo czy to archiwum kosza czy forum. Jak kosza to zbędne gromadzenie danych proszę bardzo tematy po miesiącu usuwać na stałe. A Archiwum to owszem ale forum tematycznie posty nie usuwane ale tematy zamkniete po miesiacu czy dwóch trafiają do działu Archiwów albo ogólnego posegregowanego dzałami i tematami lub każdy dział miałby swoje archiwum.
Po drugie Modding oweszem ale bez subfor temat "Moding; Obudowy; Chłodzenie" i tu wiadomo o co chodzi jeśli już to sób forum ale Arykuły, porady, recenzje dotyczące tych trzech tematów.
To samo Dyski Twarde po co jeszcze sób forum?, a czy nie lepiej Nagrywarki; Dyski Twarde; inne nośniki danych.
Sób forum można twożyć ale jako dodatek w temacie jak pisałem wyżej Artykuły itp.
  • 0

#25 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 18 04 2009 - 20:26

Jestem za przywróceniem rejestracji w działach telefonii, bez tego forum pustoszeje.

Trzeba szukać gdzie indziej userów, bo jak to Plus słusznie napisał, sztucznego ruchy nie ma co wywoływać i lepiej samemu się nie oszukiwać.
Ew. można włączyć wymaganą rejstracje by wejść w czyjś profil.

Nikt nie przeniósł, więc dubluje treść z wątku "zmiana organizacji...":
Kolejna propozycja:
Wywalcie nie używane i nie dopracowane skiny, zostawcie tylko 3, 4 i na nich zróbcie to co na głównym od Zielego, bo tylko na nim jest nowe sb, tylko na nim jest tabelka z nowymi tematami, artykułami itp. i w koncu tylko na nim jest mod pomógł.

Dziś pytałeś dlaczego nikt nie korzysta z sb, ano bo jak wszyscy pozmieniali skiny (ze względu na ceneo, które spowalniało forum), a tylko na tym od ziela jest nowy sb, to potem na roznych skinach są różne treści rozmów jakie odbyly sie na sb. Więc prosze jeszcze raz, by na wszystkich skinach została wprowadzona funkcjonalność taka jaka jest na skinie ziela, ażeby zaoszczędzić sobie pracy to te bardzo niedopracowane proponuje usunąć.



Aha i proponuje jeszcze włączyć naliczanie postów na całym forum. Tweaks jest obecnie małym forum, na którym przybywa mało postów, więc by jeszcze bardziej nie psuć statystyk, sugeruje zrobić wspomnianą przeze mnie czynność. Na forum nie ma spamerów, którzy nabijają.
  • 0

#26 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 23 04 2009 - 16:00

Święta już minęły , warto by było zmienić tego wielkanocnego skina na tego "normalnego" B)
Chyba że to skin taki typowo wiosenny B) i ma zostać .

Użytkownik macsch15 edytował ten post 23 04 2009 - 16:01

  • 0

#27 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 04 2009 - 22:25

Hmm, to powiedzcie jaki mam przerabiać, bo ten od ziela jest już dead.
  • 0

#28 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 27 04 2009 - 22:38

To zróbmy głosowanie czy ankietę B)

Kolejne propozycję B)

1. Zainstalować moda "pomógł" na wszystkich skinach.
2.

Niepotrzebnie są niektóre podkreślone, pogrubione, na początku zdania z małej litery itp..
http://img4.imageshack.us/img4/7580/beztytuugjf.jpg

3.

Dodać dział Windows 7 do systemów operacyjnych (bardzo dużo osób go już posiada (beta)) i niedługo (?) powinna być premiera ...


Użytkownik macsch15 edytował ten post 28 04 2009 - 15:29

  • 0

#29 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 28 04 2009 - 18:33

(...) bo ten od ziela jest już dead.

I co Ci mamy teraz zrobić? :)
Nie ładnie...

Proszę Cię makensisie, bys spolszczył sb, o ile takowe spolszczenie posiadasz (przypuszczam, że tak, bo wspominałes o tym na sb).
  • 0

#30 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 30 04 2009 - 16:18

Wypadało by zrobić napis na SB że nie można prosić o pomoc :)
  • 0

#31 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 01 05 2009 - 18:50

I tak nikt go nie czytał..

  • 0

#32 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 09 05 2009 - 20:57

Mi brakuje w tym forum takiej opcji jak "przejdź do ostatniego nieprzeczytanego posta"
Coś w ten deseń:
Dołączona grafika

Mam jeszcze jeden pomysł: do działu "forum dyskusyjne" powinien zostać dodany dział muzyka :D

  • 0

#33 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 11 05 2009 - 21:12

Co z nowym działem Windows 7 ? ;D

PS: Czemu ten styl od Ziela nie ma "ostrzeżenia" ?
tzw. w temacie , nie w profilu usera.
  • 0

#34 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 13 05 2009 - 18:27

Bo jest unowocześniony
  • 0

#35 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 13 05 2009 - 20:16

Wygodniej by było jak by ostrzeżenia były widoczne ;p
  • 0

#36 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 14 05 2009 - 00:39

Dobrze by było zrobić temat (przyklejony, ogłoszenie itp...) o tym jak należy pisać tematy z prośba o sprawdzenie loga, bo większość to "proszę o sprawdzenie loga, Combofix etc.."
Chodzi konkretniej o to żeby nazywali temat bardziej treściwie , opisując dokładniej problem.

Tak myślałem żeby takie coś dopisać do tematu (bardziej konkretniej , jakie będą konsekwencję nie dostosowania się etc)/Zanim-za%B3o%BF...F3w-t10578/

A jeżeli ktoś nie będzie tego przestrzegał - usuwać temat (z dopiskiem żeby poprawił wg. wzoru itp..)
(Myślę że ktoś kto pilnie chce uzyskać pomoc, dostosuje się do wymagań - a bynajmniej nie będzie takiego bałaganu w "bezpieczeństwo komputera")

Aha i czy jeszcze jest nabór na modów ?? bo w dziale (XP, Vista) jest informacja:
Poszukiwany moderator działu Windows Vista i XP - jeśli interesujesz się sprzętem i znasz się na rzeczy napisz do nas w dziale Uwagi i Propozycje bądź też na Gadu: 8885787.


A i czy coś by się stało jak by włączyć naliczanie postów w dziale "forum dyskusyjne" ? , chociaż do czasu kiedy liczba postów będzie większa od liczby userów.
  • 0

#37 eunstachy

eunstachy

    Zaawansowany użytkownik

  • 512 postów

Napisano 09 06 2009 - 17:00

Ja znalazłem taki drobny błąd w dziale Telefonia GSM, warto by było to poprawić. Wszystko, co i jak widać w załączniku.

Załączone pliki


  • 0

#38 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 10 06 2009 - 17:54

fixed.
  • 0

#39 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 10 06 2009 - 21:46

Dzięki, teraz wszystko gra i trąbi i nareszcie da sie wejść do GSM ( w ogóle z cały szacunkiem, ale tamten skin był do bani (w sensie, ze jego przerobka bo pierwotny od Ziela byl ok).
  • 0

#40 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 08 07 2009 - 19:45

Ja jestem za tym żeby "kosz" był dostępny tylko dla adminów i modów.
Czasami trafiają tam tematy których nie powinni przeglądać userzy czy goście(!)

A no i nie wiem czemu ale mi trochę muli forum przy wczytywaniu new.smartcontext.pl (cała przeglądarka się na chwilę wiesza)
Nie wiem czy tylko mi ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych