Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błędy CRC w każdym archiwum przy próbie wypakowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bibos87

bibos87

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 12 2010 - 13:59

Procesor Intel® Core™ i5 CPU M 430 @ 2.27GHz
Pamięć (RAM) 4,00 GB
Grafika ATI Mobility Radeon HD 5470
Podstawowy dysk twardy Wolne: ogółem: 454GB
Windows 7 Home Premium

System
--------------------------------------------------------------------------------

Producent Packard Bell
Model EasyNote TJ75
Całkowita ilość pamięci systemowej 4,00 GB pamięci RAM
Typ systemu 64-bitowy system operacyjny
Liczba rdzeni procesora 2

Magazyn
--------------------------------------------------------------------------------

Całkowity rozmiar dysków twardych 454 GB
Partycja dysku (C:) ogółem: 454 GB
Dysk nośnika (D:) Dysk CD/DVD
Dysk nośnika (I:) Dysk CD/DVD

Grafika
--------------------------------------------------------------------------------

Typ karty wideo ATI Mobility Radeon HD 5470
Całkowita dostępna pamięć grafiki 2234 MB
Dedykowana pamięć grafiki 512 MB
Dedykowana pamięć systemowa 0 MB
Współużytkowana pamięć systemowa 1722 MB
Wersja sterownika karty wideo 8.682.1.0
Rozdzielczość monitora podstawowego 1366x768
Wersja programu DirectX DirectX 10

Sieć
--------------------------------------------------------------------------------

Karta sieciowa Atheros AR5B93 Wireless Network Adapter
Karta sieciowa Broadcom NetLink ™ Gigabit Ethernet
Karta sieciowa Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter


Predkosc Internetu - 2MB DSL/Cable


WITAM WSZYSTKICH - OD KILKU DNI ZACZYNA MI SIE SAM RESETOWAC KOMPUTER I ROBI SIE NIEBIESKI EKRAN Z BLEDAMI I CALKOWICIE SIE WYLACZA. NIEMA WPLYWU NA TO CO ROBIE NA PC-JEST TAK PRZYNAJMNIEJ 3 RAZY DZIENNIE.NIE WIEM O CO CHODZI? A OD 3 DNI KAZDY PLIK .RAR KTORY POBIORE Z SIECI, OBOJETNIE CZY Z KONTA PREMIUM CZY NIE MA BLAD CRC KAZDY JEDEN FILMY GRY OBRAZY MP3 - DOSLOWNIE WSZYSTKO. NIE WIEM CO MAM ROBIC LUDZIE POMOCY? WINRAR NAJNOWSZY 64-BITOWY, avast! Free Antivirus

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

aha i za kazdym wlaczeniem komputera po wylaczeniu przez te bledy i niebieski ekran znikaja mi obrazy gier z wirtualnych napedow DAEMON TOOLS
[uwaga=Kantoro]
Zmieniłem nazwę tematu. Temat warunkowo zostaje odblokowany(autor wyjaśnił mi na PW że problem dotyczy również oryginalnych produktów)
[/uwaga]

Użytkownik Kantoro edytował ten post 02 12 2010 - 20:09

  • 0

#2 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 01 12 2010 - 14:58

Rozwiązaniem problemu jest zakup oryginalnych produktów, tj gier i programów. Na forum nie popieramy piractwa, więc temat zamykam.
// zgodnie z poprawką temat został otworzony.

Sugeruję zapoznanie się ze stroną producenta programu, gdzie można znaleźć wskazówkę do problemu, który jest na screenie. LINK
Generalnie chodzi o to że dane, które zostały skompresowane posiadają wstawioną autoryzację(informację autentyczności), która albo jest uszkodzona albo dana wersja Winrara jej nie wspiera stąd też może być problem z rozpakowaniem.
Sugeruję przeinstalowanie Winrara na inną wersję(nie BETA).

Użytkownik Kantoro edytował ten post 02 12 2010 - 20:13

  • 0

#3 bibos87

bibos87

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 12 2010 - 21:21

Rozwiązaniem problemu jest zakup oryginalnych produktów, tj gier i programów. Na forum nie popieramy piractwa, więc temat zamykam.
// zgodnie z poprawką temat został otworzony.

Sugeruję zapoznanie się ze stroną producenta programu, gdzie można znaleźć wskazówkę do problemu, który jest na screenie. LINK
Generalnie chodzi o to że dane, które zostały skompresowane posiadają wstawioną autoryzację(informację autentyczności), która albo jest uszkodzona albo dana wersja Winrara jej nie wspiera stąd też może być problem z rozpakowaniem.
Sugeruję przeinstalowanie Winrara na inną wersję(nie BETA).


problem nie tkwi w WinRAR a w procesorze lub ramach ktore sie przegrzewaja bo SMART dysku wskazuje 50 stopni celcjusza a procesor w krytycznych mometach osiaga 80 stopni-wyczytalem na innych forach ze to sektory dysku ale nie bo sprawdzalem i sa sprawne jak i rowniez ramy programem MemTest86 tez okazaly sie sprawne i nie mam pojecia dlaczego jest w dalszym ciagu blad CRC skoro on wystepuje przy popsutych kosciach ram i popsutym dysku...
  • 0

#4 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 02 12 2010 - 21:40

Sugerujesz że autor programu podaje błędne informacje?
Skoro wiesz jakie jest rozwiązanie po co pytasz na forum, skoro nie stosujesz się do sugerowanych ruchów?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych