Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błąd krytyczny systemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kapucyn

kapucyn

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 08 2008 - 08:27

Witam,

Mam poważny problem ;/, a mianowicie wczoraj brat cioteczny, jako że ma komputer od miesiąca, poprosił mnie aby wpadł do niego i porobił różne rzeczy, mnie jako użytkownika komputera, który nie za dużo potrafi...

Pierwszą rzeczą jaką poprosił mnie o zrobienie było uruchomienie mikrofonu w kamerce, bo nie działał. Zrobiłem.
Jednak obsługując jego komputer można było odnieść wrażenie, że komp strasznie muli, dobił mnie ostatecznie komunikat przy włączaniu dysku C:, że należy koniecznie ściągnąć ie antivirus. Stwierdziłem że musi być sporo wirusów. Sprawdziłem kompa jakimś antiwirusem który był na kompie wykrył kilkanaście wirusów, wytępiłem je. Potem dla pewności sciągnałem NOD32, też wykrył kilka wirusów, wytępił je. Problem nie zniknął. Poszukałem na necie i jednak z użytkowniczek napisała, że po ściągnięciu i przeskanowaniu jakiegoś malware problem zniknął, zrobiłem tak i ja. Pojawiło się jakieś 45 syfów, chciałem usunąć, ale napisało mi że nie jest możliwe usunięcie wszystkich, no cóż usunąłem te które się dało. Ale problem w końcu zniknął! Ostatnim życzeniem mojego brata było podłączenie kamerki do komputera. Zainstalowałem sterowniki, musiał zrestartować kompa, pojawia się pierwsza strona, potem jest ładowanie windowsa, a na końcu pojawił się błąd

"Stop 000021 (błąd krytyczny systemu) Proces Windows logon zakończył się niespodziewanie stanem 0x0000139"

Proszę pomóżcie mi w jakiś sposób choćby najmniejszy, czuję się w sumie winny za tego kompa.
Czy format kompa coś pomoże?

  • 0

#2 nAzGuL22

nAzGuL22

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 06 08 2008 - 10:57

jeśli nie chce się włacyć w ogóle komp to chyba tylko format go uratuje. Jeszcze spróbuj z trybu awaryjnego go sprawdzić.

  • 0

#3 Wiciey

Wiciey

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 06 08 2008 - 11:24

no mozesz jeszcze wlaczyc tryb awaryjny, uruchomic go i jak sie sytuacja powtorzy to format :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych