Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błąd danych (CRC) w Micro SD 1gb Kingston'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 GaCeK732

GaCeK732

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 08 11 2008 - 22:42

Witam :)


Mam problem z kartą micro SD...

Mianowicie,gdy chcę wrzucić z PC pliki na telefon lub w ogóle nie kopiuje i od razu wyświetla się napis "Nie można skopiować "Błąd danych (CRC)"

lub skopiuje kawałek plików i wyskakuje ten sam błąd...

formatowałem kartę i nic dalej to samo.Kiedyś działała poprawie,bez żadnych zarzutów...

  • 0

#2 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 08 11 2008 - 23:08

Formatowałeś w komputerze?

  • 0

#3 GaCeK732

GaCeK732

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 09 11 2008 - 00:24

W telefonie i komputerze i zonk...

Dziś podłączam kartę do PC z nadzieją,że nie wyskoczy ten błąd... Jednak nadzieje spełzły na niczym... więc wyjąłem kartę z adaptera zablokowałem i odblokowałem ochronę zapisu przedmuchałem kartę i adapter...

Podłączam do USB i ku mojemu zdziwieniu skopiowałem wszystko na kartę ;O nie wiem zupełnie co się stało... i czy tylko dzisiaj mam farta czy też problem znikną zupełnie... jakieś krzywe fazy ta moja karta ma...



P.S: NIE MYŚLCIE,ŻE TO ZALEŻY OD PRZEŁĄCZNIKA OCHRONY ZAPISU,BO WCZEŚNIEJ TAK ROBIŁEM I NIC NIE DAWAŁO.


Pozdrawiam.
  • 0

#4 GaCeK732

GaCeK732

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 12 11 2008 - 19:32

No i Panowie i Panie nadziałało się ^^ znowu ten sam syf...

Stało się po tym,gdy podłączyłem adapter do PC i komp złapał zawieche i gdy odłączyłem kartę dziwnym trafem (już kiedyś tak było) miałem na karcie 103 gb... i dziwne nazwy plików w stylu arabskich znaków... więc format z poziomu PC potem z telefonu i znowu ten BŁĄD DANYCH CRC PROSZĘ O POMOC!...

Kiedyś tłumaczył mi ktoś,że pomoże defragmentacja czy coś w tym stylu defragmentowałem i dalej nic... pomóżcie!
  • 0

#5 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 13 11 2008 - 15:44

Może karta jest jakaś trefna? Sprawdzałes na innym telefonie?
  • 0

#6 GaCeK732

GaCeK732

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 13 11 2008 - 19:02

Trefna to ona chyba nie jest,ponieważ działa 2 dni temu bez problemu i kiedyś był problem tego samego typu i jakoś działała... nie sprawdzałem na innym ale chyba jest sprawna skoro część plików da si wrzucić na telefon i normalnie działają,lecz to są max 3 mp3 a czasami nawet ze 100 mb.. jakby była trefna to by w ogóle nie można było na nią nic wrzucić...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych