Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bipnięcia głosniczka systemowego i inne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 bugmenot

bugmenot

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 01 12 2011 - 21:08

Witam
Mam Windows 7,BIOS Award Modular v6.00, płyta Gigabyt GA-M55S-S3,procek Athlon 64 3200+,2,5GB RAM,grafa Palit GTS 450 i nowiutki zasilacz Fortron FSP500.
1.Mój PROBLEM to- podczas uruchamiania głośniczek systemowy wydaje 1 krótki (zwykły dźwięk) i potem 1 długi (niskotonowy) dźwięk.System normalnie się włącza ale nie wiem
co oznacza ta kombinacja bipnięć i nie wiem czy mam się tym przejmować czy nie ?
2.Jeszcze zapytam tak mam NOWY zasilacz Fortron FSP500 i gdy KOMPUTER JEST WYŁĄCZONY ale jest podłączony do kontaktu to CHYBA ZASILACZ cichutko syczy (na starym zasilaczu tego
nie było).Mam się przejmować czy nie.
3.Dodam jeszcze jedną rzecz - gdy podczas uruchamiania wyświetla się ten obraz
Dołączona grafika to w momencie przejścia z tego obrazka do okna logowania Dołączona grafika to w tym momencie przejścia dosłownie na pół sekundy rozmazuje się pośrodku
na paski ten pierwszy obraz i pokazuje JUŻ NORMALNIE okno logowania.Mam się tym przejmować czy coś z tym zrobić coś zrobić.Wszystkie kabelki na płycie i z tyłu obudowy dobrze wciśnięte.Radiatora z procka nie ściągałem jakby co bo nie mam pasty termoprzewodzącej.
Pytam o to wszystko ponieważ grafikę mam wymienioną na nową i nie chcę by coś się zapsuło i znowu trzeba będzie reklamacje robić.
Proszę o odpowiedzi.
Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych