Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bezpieczny hosting plików


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 chlorik

chlorik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 04 2011 - 15:57

Poszukuję dobrego hostingu plików gdzie mógłbym trzymać backup moich danych z możliwością zabezpieczenia ich przed niepożądanymi użytkownikami, czy znacie może jakiś rzetelny portal godny polecenia?

  • 0

#2 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 13 04 2011 - 15:59

Możesz wykupić nawet konto hostingowe w jakiejś firmie i trzymać na nim dane, albo dropbox :) 2GB free

  • 0

#3 CiemnaNoc

CiemnaNoc

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 29 04 2011 - 23:47

Ja mam konto na serwisie do uploadu plików i robię tak, że pakuje pliki do RAR i ustawiam hasło :) Nie wiem czy CI o to chodziło
  • 0

#4 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 30 04 2011 - 11:01

Ja mam konto w serwisie dropbox. Genialnie proste, a dodatkowo możesz rozszerzyć swoje konto do pojemności 8 Gb poprzez zapraszanie ludzi na stronkę. Polecam
  • 0

#5 CiemnaNoc

CiemnaNoc

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 05 2011 - 16:59

TEż mam konto na dropboxie wymieniam się linkami ze znajomymi dobre jest jak chce się wysłać jakiś film dla kolegi, ale np na *** to ja sobie dorabiam. Wybierasz co Ci bardziej dogodne
  • 0

#6 Ataken

Ataken

    Masz gume?! o.O

  • 443 postów

Napisano 16 05 2011 - 17:42

Robisz folder na chomikuj.pl z nazwą n.p Prywatne i ustawiasz do niego hasło które będziesz tylko ty znał ;) Jeżeli jedno hasło to dla ciebie za mało to zawsze możesz zrobić następny folder z hasłem w tym folderze ;)

P.S W przeciwięństwie do DropBoxa, chomikuj.pl nie ma zastszeżeń co do ilości danych które można przechować :)

Użytkownik Ataken edytował ten post 16 05 2011 - 17:43

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych