Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bezglosna obudowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 chrisboss

chrisboss

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 27 05 2011 - 10:19

witam

mam taka sprawe,potrzebuje obudowy do mojego starego kompa (najlepiej midi tower) do ktorej po wlozeniu wszystkich podzespolow nie bedzie slychac ze jest wlaczony. generalnie chodzi o to ze w moim domu ostatnio zaczeto ciac koszty zwiazane z energia elektryczna i kaza mi wylaczac kompa na noc i jak mnie nie ma w domu;) mi jednak zalezy na tym zeby komp chodzi 24h na dobe:) wiec szukam obudowy do ktorej po zamontowaniu wszystkich komponentow nie bedzie w ogole slychac ze cos jest wlaczone jesli ktos podejdzie blizej.nie zalezy mi tez na zadnych diodach i kolorowych [beeep]ach poniewaz komp ma sprawiac wrazenie ze jest wylaczony:) czy macie jakis pomysl jak temu zaradzic? jaka budka by sie do tego nadawala?
generalnie szukalem troche i znalazlem cos takiego (wyglad nie ma znaczenia liczy sie efekt :)

Nzxt H2

wyglada niepozornie ale moze sie sprawdzi jak myslicie? ktos ma ta obudowe i moze cos wiecej na jej temat powiedziec?

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 27 05 2011 - 11:39

Nie ma takiej obudowy, nawet 20 kilowy Chieftec czy opisany przez Ciebie NZXT nie daje ci gwarancji wyciszenia komputera, gdy niektóre podzespoły generują piski, chrobotanie i inne nieprzyjemne dźwięki- w takim wypadku pozostaje wymiana podzespołu. Najprościej dla Ciebie będzie zakup mat wyciszających i ewentualnie obudowy z montażem zasilacza u dołu obudowy i bez zbędnych wentylacji (żadna tam podziurkowana obudowa. Poza tym kup lepsze chłodzenie na procesor i ciche, lepszy zasilacz, jeśli ten co masz jest głośny i "ekologiczny dysk", który generuje około 10 decybeli mniejszy szum podczas pracy niż zwykły. Pozostaje jeszcze kwestia doboru karty graficznej.

  • 0

#3 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 31 05 2011 - 08:55

sama obudowa nic nie da , jaki masz sprzęt : proc , grafe , zasilacz

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych