Skocz do zawartości


Benkowik

Rejestracja: 12 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: 18 02 2010 21:31
-----

Moje posty

W temacie: [Turbo Pascal] szukam kompilatora

20 01 2008 - 11:07

Ja wole tego pod DOS :banana:

W temacie: [Turbo Pascal] szukam kompilatora

19 01 2008 - 17:28

Skype mam ale mam wyłamane gniazdo od mikrofonu więc nie działa. Jak chcesz to napisz na GG:

8950722 :)

W temacie: [Turbo Pascal] szukam kompilatora

18 01 2008 - 21:14

Co ty wogólę chcesz ? Napisać program ? czy w jakim programie pisze się programy ?

Jeśli pierwszy raz zadajesz się z Turbo Pascal:
- poczytaj kursy
- naucz się podstawowych wiadomości program, var, writeln itp.
- później gdy to opanujesz przejdź do zadań matematycznych

Żeby pisać musisz posiadać:
- dobry kompilator. Nie wiem gdzie znaleźć w internecie taki dobry bez błędów. Mi podesłał informatyk.
- dużo wiedzy teoretycznej
- cierpliwość
- Czas

Jak będziesz miał jakieś pytanie to pisz :)

W temacie: Jaka jest wydajniejsza HELP!PLIS!

14 01 2008 - 16:40

Gdzieś przypadkowo znalazłem że wydajna jest karta GeForce 8600 GT :sciana:

A słabe mówią że sa
GeForce 8400 GTS i GT
GeForce 8500 GT


Tak przy okazji to mówię :thumbsup:

W temacie: Jaka jest wydajniejsza HELP!PLIS!

13 01 2008 - 20:33

Ja nie polecam GeForce 8500. Najlepiej to byłoby wziąć tą 7300.


AGP czy PCIe

Czasy świetności załącza AGP już minęły. Obecnie obowiązującym standardem złącza graficznego jest PCI Express x16(PCIe) i do niego jest dostosowana większość produkowanych obecnie kart. Oczywiście modele AGP nadal są w sprzedaży jednak ich cena jest o 100-200 zł wyższa od odpowiadającej im wersji PCI Express. Oznacza to, że wymiana karty na AGP może być dość kosztowna, a jednocześnie w jej wyniku użytkownik rozbuduje platformę, której rozwijanie w przeszłości będzie coraz trudniejsze. Jeśli więc jesteś posiadaczem starszego komputera z magistraką AGP, lepiej przemyśl i rozsądnie zaplanuj jej wymianę na platformę wyposażoną w PCI Express. Jeśli masz w miarę nowy procesor, nie musi być to bardzo kosztowne. Wymiana płyty głównej wiąże się z wydatkiem z rzędu 250-300 zł. Gdy kupisz płytę z zintegrowaną grafiką oraz ze złączem PCI Express, zakup karty graficznej możesz odłożyć na jakiś czas. W ten sposób zyskasz rozwojową platformę na przyszłość, a kartę graficzną będziesz mógł kupić gdy obecne modele znacznie stanieją.



Napisz czy kupujesz nowy komputer, wymieniasz kartę czy inne podzespoły. Napisz jaka cena MAX. karty i jaką masz płytę główną.

Muszę wiedzieć jaką masz płytę główną. Zobaczę jakie ma złącze. Jeśli komputer masz a tylko dokładasz grafikę to napisz jaką obecnie masz.

Pozdrawiam




CENY PRZYKŁADOWE - ALLEGRO
PCIe
GeForce 8500 http://allegro.pl/item291162600_gigabyte_g..._warhammer.html
GeForce 7300 http://allegro.pl/item292491803_palit_gefo...sonic_2ns_.html

AGP
GeForce 8500 Nie ma :lol:
GeForce 7300 http://allegro.pl/item292263097_agp_palit_...c_400_1000.html




Moje zdanie ogólne:

NIGDY NIE KUPIE GeForce 8xxx chyba że wyjdzie jakaś porządna ale te 8400, 8500, 8600 to są do d**y.
To jest tylko moje zdanie !