Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baza danych, prezentacja ZAPŁACĘ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 socz4og

socz4og

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 02 2011 - 15:40

Prezentacja, baza danych i referat na zaliczenie - ZAPŁACĘ
Witam!
Szukam kogoś kto do poniedziałku pomógłby mi zrobić (a raczej zrobi dla mnie) prezentację i bazę danych (wszystko oczywiście bardzo proste i nie powinno zająć wiele czasu).

Zapłacę. Bardzo tego potrzebuję na zaliczenie, a sam nie ogarniam nic... Chętni proszę o kontakt socz4og@gmail.com

-----------
1. Przygotować prezentację 3 sytuacji na stole bilardowym, każda z udziałem co najmniej 5ciu bil poruszających się. Przedstawić notki informacyjne dla dwóch odmian gry w bilard. (prezentacja)
2. W SZBD MS Access przygotować aplikację implementującą bazę danych Terminarz. Schemat bazy jak niżej. Należy samodzielnie dobrać typy atrybutów. Aplikacja powinna zapewniać w zakresie funkcjonalnym co najmniej:
Dostęp do Panelu startowego – pozwalającego na uruchamianie funkcji aplikacji.
Funkcję dodawania i edytowania danych osoby w spisie.
Funkcję dodawania i edytowania danych terminarzowych dla wskazanej osoby.
Funkcję dodawania i edytowania danych słownikowych dla wykazu typów zdarzeń (spotkanie, szkolenie, delegacja itd.)
Funkcję wyszukiwania danych w terminarzu wg nazwiska.
Funkcję wyszukiwania danych w terminarzu wg opisu.
Funkcję drukowania danych terminarzowych wg nazwiska
Dołączona grafika
Dodatkowo należy stworzyć dwie kwerendy:
Dodającą kolejny typ zdarzenia do słownika typów.
Wyszukującą dane terminarzowe osób o wskazanym peselu.


PROSZĘ dać propozycje cen. Nie jestem w stanie zapłacić wiele, ale myślę, że znajdzie się ktoś kto zechce pomóc. Projekt nie będzie wykorzystywany komercyjnie, ani nie musi to być dzieło sztuki - zależy mi tylko na zaliczeniu

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych