Skocz do zawartości


Zdjęcie

Battlestar Galactica


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 23 01 2006 - 00:17

„Battlestar Galactica” w TVP1

6 stycznia w telewizyjnej jedynce pojawi się pierwszy odcinek bardzo popularnego serialu SF „Battlestar Galactica”.

6 stycznia w telewizyjnej jedynce pojawi się pierwszy odcinek bardzo popularnego serialu SF "Battlestar Galactica". Niestety obecnie jeszcze nie wiadomo ile odcinków zostanie zaprezentowanych polskim widzom. Akcja serialu rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Ludzie stworzyli roboty, które z czasem zbuntowały się i wypowiedziały im wojnę. Po wielu stoczonych bitwach wyczerpane strony zdołały osiągnąć porozumienie i walki ustały na wiele lat. W trakcie rozejmu zbuntowane roboty (Cyloni) ewoluowały i z czasem stały się bardzo podobne do ludzi, ich technologia rozwinęła się równie szybko i przewyższyła osiągnięcia ludzi. Cyloni zaatakowali ponownie, ludzie przegrali, a niedobitki schroniły się na statkach i pod osłoną jedynego ocalałego statku bojowego "Galactica" wycofali się w odległe obszary kosmosu. Ich jedynym ratunkiem i nadzieją jest znana jedynie z legend planeta o nazwie Ziemia. Tymczasem Cyloni próbują za wszelką cenę dopaść ocalałą z rzezi armadę.

powyzsze wklejone z gazeta.pl


Pilota (nie calego) obejzalem w telewizji, potem zassalem z netu pilota i serial :> wciagnol mje jak cholera, ogladalismy z qmplem po 7 odcinkow przez ostatnie pare dni- w tydzien obejzelismy trzygodzinnego pilota i 26 odcinkow.
Goraco polecam.

  • 0

#2

Napisano 23 01 2006 - 00:26

a jeszce nie ogladalem moze byc ceikawy

  • 0

#3 luk20

luk20

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 23 01 2006 - 01:26

Dołączona grafika

Jesli toto to ogladalem sporo odcinkow tego serialu. Serial bardzo fajny i zrobiony z pomysłem najlepsza jest mowa robotow czyli tej drugiej rasy niepamietam juz jak sie zwala. Ale to chyba lecialo kiedys w tv i lektor polski czytal nazwe serialu jako "Imperium Galaktyka"
  • 0

#4 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 23 01 2006 - 11:56

Dantes ja pisalem o remake'u :> ta fota co zapodales to jest z serialu z 1978 r -na oczy go nie widzialem.
Ta druga rasa to Ceylon'i.
The Cylons were created by Man.
They Evolved.
They Rebelled.
They Look.
and Feel
Human.
Some are programmed to think they are Human.
and they have a Plan.
:mrgreen:
  • 0

#5 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 23 01 2006 - 18:24

hmm ale na pilocie w TV sie skonczylo? ciekawie brzmi ale niechcialoby mi sie ciagnac z netu :|
  • 0

#6 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 23 01 2006 - 18:31

wiesz mi zassanie calosci nie zajelo wiecej niz 3h wiec to nie problem :>
  • 0

#7 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 23 01 2006 - 18:33

taaa tylko ja mam neo 320 :P
  • 0

#8 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 30 01 2006 - 17:12

No wiem, wiem, ale jak ci przypadkiem kiedys wpadnie w lapki to polecam :D innym zreszta tez
  • 0

#9 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 31 01 2006 - 15:47

no wlasnie gdzies to widzialem na torrentach i sie tak zastanawialem czy warto ;/ ale teraz sciagam My Name Is Earl pierwszy sezon leci wlasnie na bbc

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych