Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo proszę o porade -laptop Toshiba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 perwer

perwer

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 13 06 2013 - 12:06

Witam ,jestem tu nowy ,nie znam zasad ,ale pisze zgodnie z intuicją . Mam problem -jak wielu pewnie tutaj ,ale byłbym bardzo wdzięczny -postawie dobrą wódkę jak trzeba - mianowiecie ;

 Posiadam laptopa toschiba Intel pentium dual CPU T2390 1,86GHz 2,0 GB Ram .

Laptop nie jest mody ,tak że i rewelacji nie ma . Ostatnio mam problem ,zaczał mulić ,jak dłużej jest załączony ,to sie zawiesza - strony internetowe otwieraja sie po kilka minut .Mam neta z UPC przesył chyba 20 .Mam moduł i w domu jest net bezprzewodowo . Wywaliłem antywirusa ,wszystkie zbedne programy ,ccleanerem poczyściłem i nic nie pomaga .

 Kolega mi polecił to forum ,że tu znajde pomoc .Zrobiłem skan programem olt i w zaączniku zamieściłem co wyszło .Jak ktoś sie zna i może pomóc ,to bardzo proszę.


Załączone pliki

  • Załączony plik  OTL.Txt   155,5 KB   186 Ilość pobrań

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 13 06 2013 - 22:37

Zaaktualizuj wtyczki do przeglądarki internetowej, niedawno wydany Flash mocno obciążał procesory. Poza tym masz pełno badziewia, bearshare, babylon, bandoo, toolbare różne. Nie są to wirusy, ale aplikacje afiliacyjne, które razem mogą nieźle zamieszać. Sama Vista nie jest optymalnym systemem(pożera dużo ramu).



  • 0

#3 perwer

perwer

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 16 06 2013 - 09:21

Mam badziewie - ale było tego badziewia wiecej ,bo ostatnio pousuwałem i śmigał szybko . Nie jest to przyczyną.


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 16 06 2013 - 17:14

Jak sam wiesz lepiej to co robisz na forum ? Usunąłeś spyware i infekcje ? Jak wygląda Smart dysku  twardego ? Jak wyglądają temperatury podzespołów ?


  • 0

#5 perwer

perwer

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 16 06 2013 - 22:01

Co robie  tu na forum ?  Teraz sam sie zastanawiam ,bo miałem nadzieje że tego typu portale służą pomocą w jakiś konkretnych przypadkach .

 Nie każdy koledzy zna sie na komputerach - ja sie nie znam dobrze ,mam problem ,chciałem w ten sposoób pomóc mi i mojej żonie która z niego więcej kożysta .  Miałem na dzieje że ktoś mnie poprowadzi ,coś doradzi co właczyć ,co wyłączyć ,jak to zrobić i tego typu działa- nie wiem co to smart dysku twardego i tego typu pytania ....Nic  nie zawracam głowy, jeszcze poszperam gdzieś tam na portalach ,nie uda sie to oddam go do naprawy .

  Dzieki na końcu koledze adminowi że w jakieś rady dał -pozdrawiam kolego...


  • 0

#6 perwer

perwer

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 17 06 2013 - 21:31

Chciałem  specom sie pochwalić że problem zostal rozwiązany . Metodą prób i błędów ,koledzy z jednego z portali doszli do tego, że nowe gg ,które zainstalowała moja kobita ,robi taki cyrk .Polecam posledzić portale i zobaczyć jak sie pomaga ludziom.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych