Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo dziwny problem (wina winsowsa czy [problem sprzętowy ?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owsianny

Owsianny

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 30 11 2010 - 21:54

Hmmm nie wiem w sumie od czego mam zacząć. Ale może zacznę od początku.

Otóż podczas włączania komputera zauważyłem dziwny problem z szybkim ładowniem się paska windows mimi iż system ładował się dłużej niz zwykle, nigdy czegos takiego nie zaobserwowałem i odrazu wydało mi sie to dziwne. W momencie załadowania się systemu pokazuje mi się czarny ekran pulpitu i dopiero po chwili ładuje się tapeta. Nie załadował sie wogóle wygląd Aero i niema możliwości go nawet wybrać w personalizacji, bo po prostu zniknął. Żadne programu startowe się nie załadowały, takie jak np. Norton2011, sterowniki od karty graficznej Radeona, sterowniki od WiFi i jeszcze kilka innych ważnych dla mnie rzeczy. Nie działa że tak powiem żaden program po lewym kliku, wszystko tylko metodą PKM i Otwórz.


Wracając do szybkiego ładowania się paska, równie szybko działa to kółeczko do ładowania i po włączeniu jakiejś muzyki idzie ona kilkukrotnie szybciej, tak jakby mijała minuta utworu w kilka sekund i nic nie idzie zrozumieć. Komputer zachowuje się dokładnie tak samo w trybie awaryjnym jak i zwykłym. Wszystkie działa w przyspieszonym tempie, takim jak np. wyświetlacz.

Proszę o nakierowanie mnie co to może być za problem i pomoc w rozwiązaniu go.

Oto kilka filmików z zachowania komputera. Przepraszam za słabą jakość, ale robione telefonem.





Sprzęt to laptop ASUS X56T

Procesor AMD Turion X2 Z80 bodajże
karta grafiki Radeon HD3650
2Gb ram

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 30 11 2010 - 22:07

Zrób loga i wrzuć tu :Bezpieczeństwo komputera - Forum Komputerowe Tweaks.pl, tam sprawdzą czy czasami nie masz wirusa.

  • 0

#3 Owsianny

Owsianny

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 30 11 2010 - 22:36

Log poszedł na forum w tym dziale.

Dodam jeszcze ze nie reaguje nawet na kombinacje klawiszy ALT + CTRL + DEL.
  • 0

#4 Kantoro

Kantoro

    Zaawansowany użytkownik

  • 550 postów

Napisano 01 12 2010 - 15:00

Jeśli możesz zainstalować jakiś program, to zainstaluj jakiegoś porządnego antywirusa typu Kaspersky i zrób pełne skanowanie komputera.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych