Skocz do zawartości


BankaiGoku

Rejestracja: 11 lis 2012
OFFLINE Ostatnio: 08 12 2012 16:55
-----

Moje posty

W temacie: BSOD - atikmpag.sys

08 12 2012 - 13:33

Witajcie ,
Piszę ten ostatni post aby podziękować wszystkim którzy się udzielali , a zarazem też dla tych którzy będą mieli kiedyś taki problem .
Przeinstalowanie systemu , sterowników itd... nic nie dawało . Ten ewenement zajął mi 2 miesiące czasu ...
Nie wiem na ile u mnie problem znikł ( bo może jutro znowu spotka mnie ten błąd) , ale na razie rozwiązałem to w sposób tak jak polecił jeden z użytkowników .
W Gigabyte OC Guru zmniejszyłem taktowanie mego GPU o 50 MHz , a taktowanie pamięci zwiększyłem o 50 Mhz .
Jak na razie , błędów brak , a ja jestem raczej szczęśliwy :)
Powodzenia , dla innych w rozwiązywaniu ich problemów z AMD :)

W temacie: BSOD - atikmpag.sys

12 11 2012 - 21:11

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Chyba testy ok . Tylko mnie dziwi , rzecz jedna, jak po włączeniu tego testu ,w końcu uruchamia się ten obrazek ,to on nie powinien się ruszać ?? Bo u mnie niby w rogu wartości się zmieniały , lecz obrazek stał .
Więc ?

W temacie: BSOD - atikmpag.sys

12 11 2012 - 16:19

Temperatura w porządku
DirectX najnowszy

???

W temacie: BSOD - atikmpag.sys

12 11 2012 - 14:43

Bios zaktualizowałem w celu usunięcia tego błędu , co niestety nie poskutkowało . Więc błąd był przed wgraniem nowego biosu . Nie mam niestety punktów przywracania ....

Więc ?

W temacie: BSOD - atikmpag.sys

11 11 2012 - 23:33

Przecież , na wstępie wszystko zawarte jest w pierwszym poście :E