Skocz do zawartości


Banan1311

Rejestracja: 27 wrz 2011
OFFLINE Ostatnio: 04 03 2012 18:43
-----

Moje tematy

Laptop do 2500, 15 cali

28 02 2012 - 23:59

Witam szukam laptopa 15 cali. Najbardziej interesuje mnie stosunek ceny do podzespołów. Mógłbym dać więcej niż 2500, ale z tego co patrzyłem to nie warto. Laptop byłby do surfowania w domu, oglądania filmów, dokończenia programu na uczelni(wiem, że 15 cali to trochę dużo, ale w domu używałby go mój ojciec do surfowania po internecie), okazjonalnie pograć w LoLa(to nie ma dużych wymagań) czy Heroesy 3. Z uczelni mam za darmo windowsa 7, dużo konfiguracji, więc szukam tylko bez systemu.
Wstępnie myślałem nad tym:
www.x-kom.pl/p/72307-notebook-laptop-15,6-asus-x53sv-sx891-8-i7-2670qm-8gb-750-dvd-rw.html
ale kolega mi powiedział, że do gier ta karta graficzna nie wykorzysta i7, a póki co innych programów nie używam obciązających i chyba na to się nie zanosi, teraz bym tylko programował w c++ czy robił bramki logiczne w jakimś programie, a to dużo nie wymaga. Nie obrabiam muzyki czy filmów. Po tych poradach póki co najbardziej podoba mi się ten:
http://www.x-kom.pl/p/72807-notebook-laptop-15,6-asus-x53sv-sx759-i5-2430m-4gb-500-dvd-rw.html
^ Do tego takie pytanie, tam jest 1 slot wolny, czyli jakby kiedyś 4gb ramu mnie obciążało to bez problemu mogę dorzucić kolejne 4 nie?
Co sądzicie o tym laptopie ogólnie? Spełni moje wymagania? Czy jakiś inny w tej cenie bez systemu z lepszym stosunkeim podzespoły/cena? A może dorzucić trochę kasy i coś lepszego? Jeśli naprawdę warto?
PS. Znacie może jakiś inny dobry sklep i tani niż x-kom.pl?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc, już jestem wdzięczny, pozdrawiam.