Skocz do zawartości


Zdjęcie

BSOD Win 7 - W dniu zakupu.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacquesx

Jacquesx

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 13 07 2011 - 22:29

Witam. Wczoraj kupiłem laptopa, włączyłem go 1 raz się odpalił... (WIN 7 acerowy) ustawiałem miałem wpisywać hasło aż nagle mi prąd wyłączyli to mówię: ojej, nie dobrze.., ale ok po paru godzinach był spowrotem. Włączam Odpalił się w trybie awaryjnym, a nie mogłem do kończyć w trybie awaryjnym więc się wyłączyć i włączył od nowa.... Dobra już tam napisałem all wszystko działa pięknie i sprawnie aż za godzinkę[?] BSOD a ja zonk. yy. WTF? sobie myślę no dobra.. odpalam znowu, ustawiam router i po godzinie bum ;O WTF.
Dzisiaj, już nie mam bsoda tym bardziej nie pokazuje mi się, ale jak gram tak po godzinie system mi sie zacina, tylko moge go wyłączyć jak bd z 5 sekund przytrzymywał przycisk on/off i mam takie charakterystyczne buczenie w glośnikach.
Nie wiem czy to sprawa ciepła procka, czy systemu. Myślałem też, że to wina sterowników, ale one chyba były już wgrane co nie? A może to to że nie mam directx. Jak mogę sprawdzić czy go mam ;] ??
Komputer nowy, z komputronika ! Polecam, miła obsługa ;]>.

Jakieś raporty to prosze mnie kierować ;).
mogę przesłać dmp bo na win7 64 nie otworzę ich. Laptop to Acer Timelinex 5820tg 15,6

// Wczoraj oglądałem 2 godziny filmu na laptopie i nic nie było, żadnego za cięcia, bsodu.

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 14 07 2011 - 09:04

Przeinstaluj ten system.

  • 0

#3 Jacquesx

Jacquesx

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 14 07 2011 - 11:22

Tylko, że nie mam orginal. ;/
  • 0

#4 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 14 07 2011 - 11:27

To się nie dziw, temat zamykam, ponieważ na forum nie popieramy piractwa.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: BSOD blue screen niebieski ekran



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych