Skocz do zawartości


Zdjęcie

Awaria Laptopa z Windows 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 robertsaxon68

robertsaxon68

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 26 08 2013 - 15:55

Witam wszystkich, Prosze o pomoc wszystkich specjalistów od oprogramowania Windows 8. Mój problem, żart taki, ZE NIE MOGE uruchomić komputera. Laptop mi Się odpala, ale wyskakuje INFORMACJA You PC run wstęp problem i musi zostać ponownie uruchomiony. Jesteśmy po prostu zbierając kilka informacji o błędzie, a następnie będziemy ponownie dla Ciebie. Zachowanie laptopa żart takie, ZE restartuje Się zrób Tego samego punktu i kompletnie nic nie nie moge zrobic. W laptopie juz Byl zainstalowany System wygrać 8 NIE więc mam Płytki startowej. Jeżeli ktos wie co mam zrobic ABY ponownie zaczął działać w celu prosze o informacje na xxx emaila, LuB tel. xxx.



Użytkownik makensis edytował ten post 26 08 2013 - 16:00
Na forum nie podajemy publicznie danych teleadresowych w wątkach ogólnych.

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 08 2013 - 15:59

Próbowałeś na początek uruchomić system w trybie awaryjnym(klawisz F8 podczas rozruchu komputera - ładowania systemu operacyjnego)? Poza tym na pewno masz partycję z konsolą przywracania Windows tylko napisz jaki to model laptopa to znajdziemy skrót klawiszowy.



  • 0

#3 robertsaxon68

robertsaxon68

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 26 08 2013 - 16:19

Żadna funkcja F nie dziala



Witam wszystkich, Prosze o pomoc wszystkich specjalistów od oprogramowania Windows 8. Mój problem, żart taki, ZE NIE MOGE uruchomić komputera. Laptop mi Się odpala, ale wyskakuje INFORMACJA You PC run wstęp problem i musi zostać ponownie uruchomiony. Jesteśmy po prostu zbierając kilka informacji o błędzie, a następnie będziemy ponownie dla Ciebie. Zachowanie laptopa żart takie, ZE restartuje Się zrób Tego samego punktu i kompletnie nic nie nie moge zrobic. W laptopie juz Byl zainstalowany System wygrać 8 NIE więc mam Płytki startowej. Jeżeli ktos wie co mam zrobic ABY ponownie zaczął działać w celu prosze o informacje na robertsaxon68@gmail.com emaila, LuB tel. 724534078.
Dodam, że po odpaleniu laptopa F2 przekierowuje mnie do menu ale nic nie mogę zrobić. Może jest jakiś program, ktory automatycznie uruchomi system naprawczy z pendriva? Model Laptopa to Acer Getaway

  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 08 2013 - 16:44

>> You PC run wstęp problem i musi zostać ponownie uruchomiony

 

To jest komunikat na poziomie systemu operacyjnego czy BIOS? Możesz dać screena?

 

>>po odpaleniu laptopa F2 przekierowuje mnie do menu ale nic nie mogę zrobić

 

Klawiatura czasem nie jest zalana?


  • 0

#5 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 26 08 2013 - 19:49

Mój problem, żart taki,

To się zdecyduj czy problem czy żart.

Zanieś go do serwisu, gwarancję powinien mieć skoro ma Win 8.

 

Dla mnie temat nadaje się do kosza bo styl pisania i błędy merytoryczne to kpina jakaś.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych