Skocz do zawartości


Zdjęcie

Avast- problemy z odinstalowaniem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcinoxd

marcinoxd

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 09 2011 - 13:24

Witam!
Mam dość nietypowy problem.Miałem zawsze Avasta i po jakimś czasie zauważyłem, że poprostu nie działa, więc chcialem go usunąć i zainstalować program AVG. Chciałem usunąc go poprzez panel sterowania, ale nie chciał się wyrzucić. Wyszukałem go, ale komputer nie znalazł żanych plików Avast-a, a AVG nie chciał się zainstalować bo wyskauje, że mam avasta i stanowi on konflikt i muszę go usunąć. Ale komputer nie wyszukuje żadnych plików avast-a, poza tym ze wyswietla sie w panelu sterowania tzn. Start-->panel sterowania-->dodaj lub usuń programy. Próbowałem juz zainstalować avasta od nowa i go usunać, ale instalator się samoistnie wyłancza po jakchiś 10 sekundach.P.S. prosiłbym bym o tlumaczenie mi krok po kroku co robić :P
Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Załączone pliki

  • Załączony plik  avast.bmp   375,05 KB   309 Ilość pobrań

  • 0

#2 Abback

Abback

    Ojciec Dyrektor

  • 514 postów

Napisano 19 09 2011 - 13:24

Nie działa i nie można odinstalować ponieważ ktoś mądry usunął folder w którym był zainstalowany zamiast odinstalować go.... Rozwiązaniem będzie użycie programu CCleaner, wyrzucenie wpisu z Dodaj/Usuń programu Avast (Narzędzia---> Odinstaluj programy ---> szukasz Avasta --> zaznaczasz i dajesz "Delete Entry". Również w tym programie użyć zakładki "Rejestr" by go przeskanować i naprawić pliki rejestru, które były używane poprzez ten program ;)

  • 0

#3 marcinoxd

marcinoxd

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 09 2011 - 13:40

bardzo dziękuję ;) pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych